تقدیر امام جمعه پیرانشهر از عملکرد فرماندار شهرستان در خطبه های نماز جمعه

تقدیر امام جمعه پیرانشهر از عملکرد فرماندار شهرستان در خطبه های نماز جمعه

🔸تقدیر امام جمعه پیرانشهر در خطبه های این هفته نماز جمعه از عملکرد فرمانداری این شهرستان//

ماموستا مصطفی محمودی  در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه پیرانشهر با تبریک عید نوروز اظهار کرد: امید است که سال 98 سال رفع مشکلات اقتصادی، پیروزی بر ظالمان،ستمگران و سال اتحاد مسلمانان باشد.

امام جمعه پیرانشهر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ضمن تقدیر و تشکر و اعلام رضایت از عملکرد سید علی ترابی فرماندار این شهرستان در طول سال ۱۳۹۷ به جهت امورات اجرایی شهرستان رضایت خود و مردم فهیم شهرستان را اعلام نمودند.

وی با بیان اینکه فرماندار شهرستان پیرانشهر با ظرافت دقیق و اندیشمندانه امورات شهرستان را پیگیری و رصد می کنند افزود: اقدامات خوبی در راستای آبادانی و تکریم ارباب رجوع در این شهرستان انجام شده که جای قدردانی دارد.

وی مقام عالی شهرستان را فردی مدیر،لایق و شایسته دانست

محمودی با اشاره به حادثه تیراندازی به نمازگزاران نیوزیلند و با محکوم کردن این اقدام جنایتکارانه و تروریستی بیان کرد: در این حادثه 50 نفر مسلمان کشته و 30 نفر زخمی شدند که این عمل نوعی اسلام‌هراسی در جهان بود که استکبار را تشویق به این اقدام کرد.

وی در ادامه با اشاره به شعار سال یعنی«رونق تولید» بیان کرد: مردم باید با رونق تولید در بخش‌های مختلف مانند کشاورزی و صنعت و تولید علم علاقه‌مندی از خود نشان دهند و کار تولید در تمامی بخش‌ها با جدیت انجام شود