برگزاری جلسه بررسی روند اجرایی پروژه‌های گازرسانی شهرستان پیرانشهر با حضور مدیر عامل شرکت گاز آستان آذربایجان غربی

➖به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، جلسه‌ بررسی روند اجرای پروژه‌های گازرسانی شهرستان پیرانشهر، با ریاست «ترابی» فرماندار شهرستان پیرانشهر و با حضور «مهندس حسین‌پور» نماینده مردم شریف و نجیب شهرستان های پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی، «شیخی» مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی و مدیران این شرکت، شهرداران، بخشداران مرکزی و لاجان، دهیاران و پیمانکاران پروژه‌های گازرسانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

 

 

فرماندار پیرانشهر در حاشیه برگزاری جلسه بررسی روند اجرایی پروژه های گازرسانی در شهرستان پیرانشهر گفت: امیدواریم با اجرای پروژه‌های حال حاضر، امسال شاهد انقلاب گازرسانی در این شهرستان باشیم.

➖وی با اشاره به پروژه‌های گازرسانی‌ روستایی، افزود: دهه فجر سال گذشته ۸ روستای محور کوپر را کلنگ‌زنی کردیم که اجرای آن آغاز شده و نیازمند تسریع در اجرای عملیات است و خط اصلی پروژه گازرسانی ۲۵ روستای محور هنگ‌آباد نیز شروع شده است که امید ما این است در موعد مقرر به اتمام‌ برسد.

➖وی همچنین با اشاره به لزوم نوسازی ایستگاه CGS این شهرستان، گفت: انتظار داریم این ایستگاه گاز که دستگاه‌های آن نیز خریداری شده، هر چه سریع‌تر تعویض شود تا در زمستان دیگر شاهد افت فشار گاز شهرستان نباشیم.

➖فرماندار پیرانشهر همچنین ابراز امیدواری کرد با مساعدت 'مهندس حسین پور' نماینده مردم شریف و نجیب شهرستانهای پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی و مذاکره وی با معارضین اراضی خط انتقال، مشکل گاز کارخانه آسفالت رفع شود.

➖ترابی در ادامه گفت: امیدواریم امسال حفرات داخلی شهر نیز تمام شود تا در داخل شهر با مشکلی در خدمات گاز به وجود نیاید.