🔻 رئیس جمهور حلول ماه مبارک رمضان را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت .
🔹آیت‌الله رئیسی در پیام های جداگانه‌ای به سران کشورهای اسلامی، اظهارداشت: بار دیگر شمیم رمضان به مشام می‌رسد تا در این ماه پرفیض و برکت، ماه نزول قرآن که مقدرات انسان در شبی چون شب قدر رقم می‌خورد، فرصتی باشد برای مسلمانان و بندگان صالح خدا تا به واسطه امساک و پرهیز از گناه و تزکیه و تهذیب نفس، تقوی پیشه کنند و در زمره متقین قرار گیرند و به قرب الهی نائل شوند.
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 15:00
معاون استاندار: حمایت از شرکت های دانش بنیان آذربایجان غربی در اولویت یکشنبه های تولید قرار دارد .
🔹معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اولویت های اقتصادی سال جاری استان گفت: در راستای تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری، حمایت از شرکت های دانش بنیان در اولویت یکشنبه های تولیدقرار دارد.
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 15:00
🔺 یکشنبه های تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین؛
بازدید استاندار آذربایجان غربی از شرکت دانش بنیان صنعتی توسعه ایمن الکترونیک باختران
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 14:00
🌙 محفل انس با قرآن کریم در حضور رهبر انقلاب در اولین روز ماه مبارک رمضان
🔺️ مطابق رسم سالیان گذشته، محفل انس با قرآن کریم در نخستین روز از ماه مبارک رمضان با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 01:30
🔰 گزارش ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری: یکشنبه اول ماه رمضان خواهد بود
🔺️ بر اساس گزارش ستادهای استهلال و گروه‌های رصدی دفتر مقام معظم رهبری در سراسر کشور که به همراه تجهیزات رصدی در غروب امروز (جمعه) اقدام به استهلال کردند، رؤیت هلال ماه رمضان در غروب روز جمعه امکان پذیر نبوده است. بنابراین ماه شعبان 30 روزه بوده و غرّه ماه رمضان 1443 روز یکشنبه 14 فروردین ماه خواهد بود.
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 01:00
دعای روز اول ماه مبارک رمضان🌙
خدایا قرار بده روزه مرا در آن روزه داران واقعى و قیام و عبادتم در آن قیام شب زنده داران و بیدارم فرما در آن از خواب بى خبران و ببخش به من گناهم را در این روز اى معبود جهانیان و در گذر از من اى بخشنده گناهکاران
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 00:30