برگزاری نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی با حضور فرماندار شهرستان پیرانشهر در محل مسجد روستای بندره
فرماندار شهرستان پیرانشهر، از زحمات و تلاش های دهیاران در راستای همراهی  و همکاری با شبکه بهداشت و درمان و سایر ارگان های مربوطه در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تقدیر نمودند.
  • سه شنبه 9 دی 1399 ساعت 08:00
پیگیری مشکلات ۱۳ روستای #بخش_لاجان (منطقه لاهیـجان شرقی) پیرانشهر با حضور فرماندار پیرانشهر ، بخشدار لاجان، مدیران و رؤسای ادارات مرتبط حوزه های روستائی شهرستان
✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، امروز (دوشنبه) ۸ دیماه سال جاری، فرماندار شهرستان پیرانشهر به همراه بخشدار لاجان و مسئولان دستگاه ها، مدیران و رؤسای ادارات شهرستان متشکل از آب و فاضلاب، راهداری، توزیع برق، آموزش و پرورش، شرکت پخش فراورده های نفتی ناحیه، منابع آب، منابع طبیعی و مخابرات با حضور در روستای #میشده_سفلی به بررسی و پیگیری مشکلات منطقه لاهیجان شرقی در محل مسجد روستای میشده سفلی حضور بهم رساندند.
  • دوشنبه 8 دی 1399 ساعت 09:09
🔴 برگزاری پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان پیرانشهر در سال ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، امروز یکشنبه ۷ دی ماه سال جاری، پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان پیرانشهر در سال ۹۹ با حضور "حاج ماموستا محمودی"؛ امام جمعه شهرستان، "ترابی" فرماندار پیرانشهر، اعضای شورای تامین و اداری شهرستان، فعالین واصحاب رسانه پیرانشهر در محل سالن مجتمع فرهنگی هنری پیرانشهر برگزار گردید.
  • یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 08:59
_در دیدار با فرماندار پیرانشهر مطرح شد: ▪️پرداخت تسهیلات و ایجاد اشتغال برای روستاێیان پیرانشهر در قالب طرح های بنیاد برکت
✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، امروز شنبه ۶ دی ماه سالجاری، مجری و نماینده بنیاد برکت استان آذربایجان غربی پیرامون ارائه گزارش و عملکرد بنباد برکت در شهرستان پیرانشهر با حضور در محل فرمانداری با فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
  • شنبه 6 دی 1399 ساعت 09:00
پیام فرماندار شهرستان پیرانشهر بمناسبت «پنجم دی ماه» گرامیداشت روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی
بسم تعالی روز ۵ دی " روز ملّی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی" نامیده شده است. مداخلات انسان در طبیعت نظیر تصرف در حریم و بستر رودخانه ها، پوشش گیاهی، تغییر نامطلوب کاربری ها و ساخت و سازهای غیرمجاز و نا ایمن سبب افزایش آسیب پذیری در برابر حوادث طبیعی شده است.
  • جمعه 5 دی 1399 ساعت 08:52
🔺بر اساس اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و اعلام وضعیت شهرهای سراسر کشور:
🌕پیرانشهر در #وضعیت_زرد قرار گرفته است.
  • شنبه 29 آذر 1399 ساعت 08:38
اطلاعیـــه فوری
به استحضار عموم شهروندان می‌رساند با توجه به مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا روزهای شنبه و یکشنبه مورخه ۲۹ لغایت ۳۰ آذر ماه:
  • شنبه 29 آذر 1399 ساعت 08:35
🔺بازدید فرماندار شهرستان پیرانشهر از اداره راهـداری مرکزی پیرانشهر
"ترابی" فرماندار شهرستان پیرانشهر ضمن بازدید از قسمت های مختلف اداره راهداری مرکزی شهرستان و دیدار با رئیس و پرسنل این اداره، از نزدیک از وضعیت تجهیزات و دستگاهای برف روبی آماده به کار اداره راهداری مرکزی بازدید و به بررسی وضعیت، امکانات و تجهیزات راهدار خانه های مستقر در مرز تمرچین، قبر حسین(پردانان) و پسـوه پرداختند.
  • شنبه 29 آذر 1399 ساعت 08:33
درگذشت " حاج ماموستا ابراهیم سرخابی " نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان پیرانشهر
‍ ⚫️| حاج ماموستا محمودی؛ امام جمعه پیرانشهر، مهندس حسین پور؛ نماینده مردم شریف شهرستان های پیرانشهر - سردشت در مجلس شورای اسلامی، سید علی ترابی؛ فرماندار شهرستان پیرانشهر در پیامی مشترک درگذشت " حاج ماموستا ابراهیم سرخابی " نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان پیرانشهر را تسلیت گفتند.
  • سه شنبه 18 آذر 1399 ساعت 08:26
__اطلاعیـه ✍ همانگونه که استحضار دارید شهرستان #پیرانشهر در وضعیت #نارنجی از لحاظ شیوع بیماری کرونا قرار گرفته است و بر این اساس محدودیت‌هایی در سطح شهرستان از روز شنبه اول آذرماه برقرار می‌شود.
▫️۱- تقسیم‌بندی شهرستان‌ها بر اساس تعداد کل جمعیت و تعداد بستری‌های مثبت در روز و توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام می‌گیرد و ادارات شهرستانی و استانی نقشی در آن ندارند.
  • یکشنبه 2 آذر 1399 ساعت 09:09