مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیرانشهر برگزار گردید.

مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیرانشهر برگزار گردید.
🔸مراسم تودیع دکتر محمد حسینی مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان  و معارفه دکتر مجید کاسیان زاده بعنوان مدیر جدید  با حضور دکتر علی حسنی معاونت امور درمان دانشگاه ، "ترابی" فرماندار شهرستان پیرانشهر،  جمعی از مسئولین شهرستانی ، مسئولین بیمارستان و مرکز بهداشت ،مسئولین بخشها و واحدهای شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر و جمعی از متخصصین در سالن اجتماعات مرکز بهداشت برگزار گردید.

 

 

 

دکتر حسنی طی سخنانی  در  مراسمی که روز ۱۹ تیر ماه با صدور  حکمی از سوی دکتر جواد آقازاده ریاست  دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، دکتر مجید کاسیان زاده را بعنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر  منصوب و از زحمات دکتر حسینی تقدیر و تشکر بعمل آورد.

دکتر حسنی معاون امور درمان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در این مراسم  با تشکر از مسئولین شهرستانی و دکتر حسینی با اشاره به سخت بودن مدیریت در این شرایط حساس اظهار داشت: مسئولیت یک مجموعه صرفا بر عهده مدیر نبوده بلکه برعهده تک تک کارکنان می باشد و در بهترین شرایط یک مدیر خوب ، یک هماهنگ کننده عالی می باشد.

🔸"ترابی" فرماندار شهرستان نیز از فعالیتهای دکتر محمد حسینی تقدیر و تشکر بعمل آورده و تاکید کرد :مسئولیت سخت میباشد و تمامی مسئولینی که در مناطق محروم و مرزی فعالیت میکنند قابل تحسین و تقدیر میباشند .

وی ضمن تقدیر از زحمات دکتر حسینی در طول دوسال اخیر الخصوص چند ماهه شیوع بیماری منحوس کرونا ، از زحمات پرسنل خدوم و زحمت کش شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر و خیرین عرصه سلامت تقدیر و تشکر ویژه نموده و افزود : از زمان شیوع کرونا بالغ بر یک میلیاردو هشتصدمیلیون تومان از طرف خیرین سلامت مبارزه با کرونای شهرستان به شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر اهداء شده است. 

🔸دکتر مجید کاسیان زاده سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان ضمن تقدیر از حسن نیت دانشگاه علوم پزشکی به جهت اعتمادی که به وی داشته اند گفت : امیدوارم که با همکاری پرسنل خدوم و زحمتکش شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر ، فرماندار زحمت کش و پرتلاش شهرستان ، نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی ، شورای اداری شهرستان و همچنین مسئولین دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بتوانیم در طی مدتی که بعنوان خدمتگزار مشغول فعالیت خواهم بود آثار ماندگاری را در حوزه رسیدگی به امورات درمانی شهروندان عزیز با اولویت کمک به مهار کرونا ، پیگیری تجهیزات بهداشت و درمان ، تکمیل و تجهیز بیمارستان جدید الاحداث ، تکمیل مرکز شهری ۳ و... بر جای بگذاریم.

وی در ادامه ضمن اشاره به گزارش فعالیتهای خود در حوزه های مختلف بهداشتی و درمانی تصریح کرد : برای موفقیت در روزهای آتی نیازمند همکاری و همفکری همه شما همکاران عزیز و محترم می باشد.

در خاتمه مراسم با اهداء لوح از زحمات و تلاشهای دکتر حسینی تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیرانشهر