◀ نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی پیرانشهر

◀ نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی پیرانشهر

⭕️‍ نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی پیرانشهر:  

▪️امروز شنبه 23 بهمن ماه سالجاری نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی با حضور نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان پیرانشهر ، کارشناسان ادارات مدیریت توزیع برق ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، جهاد کشاورزی ، اعضای شورای بخش و دهیاران در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. 

در ابتدای جلسه “رسول نژاد” بخشدار مرکزی ضمن عرض خیر مقدم خدمت حاضرین در جلسه، ایام الله 22 بهمن را تبریک گفته و از حضور مردم در مراسم 22 بهمن و همچنین برگزاری مراسمات گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سطح روستاها تقدیر و تشکر نمود.

وی همچنین گزارشی از مجموعه اقدامات عمرانی انجام گرفته که به همت نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، جناب آقای“ مهندس حسین پور "، پیگیری های شبانه روزی فرماندار محترم و تلاشهای مجموعه شورای اداری صورت گرفته اشاره نمود.   در ادامه حاج آقا کوهی نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان مطالبی در خصوص تعامل و همکاری شوراهای اسلامی و دهیاران با مرکز بیان نمودند.

سپس “مهندس لشکری” موارد مبسوطی در رابطه گزارش عملکرد و پرداخت تسهیلات نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده روستایی به متقاضیان تشریح و توضیح دادند: که تسهیلات مربوطه 200 میلیون تومان با کارمزد بانکی 5٪ و بازپرداخت 20 ساله پرداخت خواهد شد. ضمنا ضمانت آن که یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان می باشد با همت دولت محترم به صورت سفته زنجیره ای می باشد. و از دهیاران و شوراهای اسلامی خواستند اطلاع رسانی لازم را درسطح روستاها به عمل آورند.

در ادامه مهندس نجاری کارشناس  اداره برق ضمن تقدیر و تشکر از همکاری دهیاران گزارشی از اقدامات انجام شده  در سطح روستاهای بخش مرکزی ارائه نمودند.  در پایان دهیاران نقطه نظرات ، پیشنهادات و مشکلات خود را مطرح نمودند.

🔖1400/11/23