دهه فجر برفجر آفرینان مبارک باد

دهه فجر برفجر آفرینان مبارک باد
"ترابی"فرماندار شهرستان پیرانشهر در پیامی فرا رسیدن ایام الله دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب را تبریک گفت:

بسم الله الرحمن الرحیم

این انقلاب به روایت معمار کبیر،امام خمینی(ره) «انفجار نور» بود و فرارسیدن دهه فجر فرصت مغتنمی برای بازخوانی دستاوردهای عظیم انقلاب در حوزه های گوناگون می باشد. انقلاب اسلامی ایران نقطه عطفی در تاریخ پرفراز و نشیب این مرز و بوم بوده و دشمنان لحظه ای از دسیسه علیه این نظام مقدس دست نکشیده اند و در طول این سالها از انواع و اقسام روشها برای بر اندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کرده اند که همه ی آنها به حول و قوه ی الهی و اتحاد و همدلی مردم و مسئولین نقش بر آب شده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران،امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر و همچنین تبریک فرارسیدن چهل و یکمین فجر انقلاب در راستای اطاعت از فرامین حکیمانه رهبر معظم انقلاب آیت ا... خامنه ای(مدظله العالی) که تأکید فرمودند ملت ایران در روز ۲۲ بهمن با نمایش وحدت کلمه و اتحاد خود،جبهه استکبار را بار دیگر همچون گذشته مبهوت خواهند کرد، از امت همیشه در صحنه، شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان پیرانشهر دعوت به عمل می آورم که با حضور گرم خود در راهپیمائی یوم ا... عظیم ۲۲ بهمن بار دیگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشته و در صفوف به هم پیوسته به دشمنان این نظام مقدس نشان دهیم که در سایه ولایت ولی امر مسلمین،حکومت صالحان همچنان پابرجا بوده و انشاالله جهانی خواهد شد.

 

             "و من الله التوفیق"

                 سیدعلی ترابی

        فرماندار شهرستان پیرانشهر