🔻برگزاری سیزدهمین جلسه فوق العاده شهرستانی ستاد مبارزه با کرونـا درشهرستـان پیرانشهـر

🔻برگزاری سیزدهمین جلسه فوق العاده شهرستانی ستاد مبارزه با کرونـا درشهرستـان پیرانشهـر
▫️▫️ تعطیلی اصناف و بازاریان(بجز گروه ۱) سطح شهر پیرانشهر از روز(سه شنبه۹۹٫۰۴٫۱۰) تا اطلاع ثانوی؛ ▫️▫️ تعطیلی تمامی تفرجگاها و پارک ها در سطح شهر و روستاهای پیرانشهر از فردا (دوشنبه۹۹٫۰۴٫۰۹) بمدت یک هفته؛

 

✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیرانشهر، سیزدهمین جلسه ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان پیرانشهر به ریاست " تـرابـی" فرماندار پیرانشهر و با حضور دیگر اعضای این ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

 🔹 فرماندار پیرانشهر با تمجید از همکاری و همگامی خوب اصناف ، بازاریان و اقشار مردم عزیز شهرستان پیرانشهر در پیک اول شیوع بیماری کرونا، خواستار همت و همکاری مجدد تمامی اصناف و بازاریان با توجه به وضعیت وخیم و نگران‌کننده آمار مبتلایان و تعداد بیماران بستری و بدحال در بیمارستان شد و ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی در این شرایط حساس، خواستار الــزام به استفاده از ماسک در تمام ادارات ،ارگان ها و مراکز آموزشی و مردم در مکان های عمومی و دولتی شدند.

🔹 بعد از بحث و گفتگو حاضران در جلسه مقرر گردید تمامی اصناف و بازاریان سطح شهر پیرانشهر به جز مشاغل و فعالیت های #گروه_یک از روز سه‌شنبه، مورخ ۱۰ تیرماه ۱۳۹۹ تا اطلاع ثانوی تعطیل گردند.

🔹مشاغل #گروه_یک شامل سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها، داروخانه‌ها، میوه و سبزی فروشی‌ها، میادین میوه و تره‌بار، فروش محصولات پروتئینی نظیر قصابی ها ـ مرغ فروشی ها و ماهی فروشی ها ، جایگاه سوخت، مراکز و فروشگاه‌های دامپزشکی، مراکز تامین آمبولانس دولتی و خصوصی، مراکز تهیه غذا های آماده بیرون بر اهم از رستوران ها ـ فست فود و طباخی ها و پخش دارو و مواد غذایی می باشد.

🔹شایان ذکر است در صورت عدم رعایت مصوبات ستاد پیشگیری از بیماری کرونا  واحدهای متخلف توسط گشت های بازرسی با مسئولیت نیروی انتظامی پلمب خواهند شد.

🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیرانشهر»