🔺 برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان پیرانشهر بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج به ریاست فرماندار پیرانشهر

🔺 برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان پیرانشهر بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج به ریاست فرماندار پیرانشهر
✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، امروز سه شنبه ۲۷ آبان ماه سال جاری، جلسه شورای اداری شهرستان به مناسبت هفته بسیج و هماهنگی های لازم در اجرای هرچه بهتر برنامه های هفته بسیج، به ریاست فرماندار شهرستان پیرانشهر، معاون هماهنگی سپاه، بخشداران مرکزی و لاجان و سایر مسئولین ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، امروز سه شنبه ۲۷ آبان ماه سال جاری، جلسه شورای اداری شهرستان به مناسبت هفته بسیج و هماهنگی های لازم در اجرای هرچه بهتر برنامه های هفته بسیج، به ریاست فرماندار شهرستان پیرانشهر، معاون هماهنگی سپاه، بخشداران مرکزی و لاجان و سایر مسئولین ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

ترابی؛ فرماندار پیرانشهر در این جلسه با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج، بسیج را یکی از معجزات انقلاب اسلامی دانست که توسط امام راحل تشکیل شد و افزود: بسیج شجره طیبه ای است که همواره و هر لحظه ثمرات پر برکتی دارد و آن چیزی که باید به آن توجه کنیم تفکر بسیجی است و باید فرهنگ و تفکر بسیج به نسل های آینده منتقل شود.

_"ترابی" در پایان بر اجرای هرچه بهتر برنامه های هفته بسیج با همکاری سایر مسئولین و دستگاهای اجرایی شهرستان تاکید نمودند.