فرماندار تمامی فعالیت های مبارزه با کرونا ویروس را بصورت لحظه ای در سطح شهرستان رصد می کند...

فرماندار تمامی فعالیت های مبارزه با کرونا ویروس را بصورت لحظه ای در سطح شهرستان رصد می کند...
✅فرماندار پیرانشهر با بیان اینکه تمامی موارد پیشگیرانه در شهرستان در حال انجام است افزود: ستاد مبارزه با کرونا ویروس در شهرستان تمامی مسئولیت ها را تقسیم کرده و شخصا به صورت لحظه ای فعالیت ها را رصد خواهم کرد.

وی در خصوص آمادگی تمامی امکانات شهرستان برای پیشگیری از انتقال کرونا اشاره کرد و گفت: تمامی ارگانهای ذیربط امورات محوله را به صورت منظم انجام می دهند و با تداوم این روند و همکاری مردم شریف شهرستان، پیروزی بر ویروس کرونا محقق خواهد شد.

ترابی خاطرنشان کرد:اکیپ های نظارت و کنترل بازار فعالیت خود را به صورت منظم انجام می دهند  و در این راستا با  پیگیری دادستان محترم و همکاری نیروهای امنیتی، سپاه پاسداران و ادارت صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف با هرگونه گرانفروشی و احتکار شدیدا" برخورد خواهد شد.

فرماندار پیرانشهر به برنامه ریزی برای کنترل تمامی مبادی ورودی شهرستان اشاره کرد و افزود: نیروهای سپاه پاسداران و انتظامی با همکاری بسیج و هلال احمر در مبادی ورودی شهرستان پیرانشهر مستقر شده اند وتمامی رفت و آمدها را کنترل خواهند کرد.

تعامل لحظه ای با شبکه بهداشت و درمان،نظارت بر داروخانه ها و مراکز عرضه وسایل بهداشتی، اختصاص مکان ویژه مراقبت برای مبتلایان احتمالی، تعطیلی ترمینال مسافربری شهرستان، تعطیلی قلیان سراها، تنظیف و شستشوی معابر و گند زدایی، تعطیلی بازارچه های عرضه و فروش اجناس، تلاش برای عدم تجمع مردم در پارکها، پیگیری تامین ملزومات بهداشتی برای شهرستان، بازدید از صنوف و نظارت بر آنها،تلاش برای حفظ آرامش در جامعه و انتقال توصیه های هشیاری برای مردم دیگر مواردی بودند که فرماندار پیرانشهر به آنها اشاره کرد