برنامه بازدید سرزده فرماندار از ادارات پیرانشهر

برنامه بازدید سرزده فرماندار از ادارات  پیرانشهر
"ترابی"فرماندار پیرانشهر با هدف بررسی از ادارات،روند کاری و چگونگی برخورد کارکنان با مشکلات ارباب رجوع از چندین اداره سطح شهرستان به صورت سرزده بازدید نمود...

✅فرماندار پیرانشهر با حضور سرزده در ادارات این شهرستان از نزدیک وضعیت خدمات رسانی این مراکز را مورد بررسی قرار داد و در راستای رسیدگی به مشکلات مردم درسطح ادارات و نحوه خدمت رسانی به آنان از ادارات،شرکت سوخت،آبفای روستایی و منابع آب شهرستان بازدید نمود.

مقام عالی شهرستان در مرحله اول بازدید از واحد‌ شرکت سوخت شهرستان ضمن پیگیری از وضعیت سهمیه سوخت روستائیان و همچنین کنترل و بررسی سوخت در مرز تمرچین سپس از نحوه عملکرد مدیران و پرسنل اداره در زمینه نظم اداری،مشکلات و کم و کاستی های ادارات، برخورد با مراجعین و میزان رضایتمندی ارباب رجوع اطلاع پیدا کرده و تکریم حقوق ارباب رجوع را اولویت اول همه ادارات جهت بهبود خدمات رسانی به مردم شهرستان عنوان کرد.

فرماندار پیرانشهر تاکید کرد: ادارات این شهرستان در ارائه خدمات به مردم باید الگو باشند، زیرا در راستای بهبود خدمات به مردم و به منظور عملیاتی کردن تکریم حقوق ارباب‌رجوع بازدید از ادارات به طور مستمر صورت می‌گیرد.

وی هدف از این بازدید‌ها و سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی ادارات دولتی به مردم در شهرستان و آگاهی از مشکلات بیان کرد و یادآور شد: نظارت بر عملکرد مناسب دستگاه‌های اجرایی از جمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقا سطح کیفی خدمات دولتی به مردم ادامه خواهد یافت.

ترابی پس از حضور در میان مراجعین ادارات مذکور ضمن بیان مشکلات آنان حل سریع مشکلات مردم را از مهمترین ضروریات دانست