🔖 جمعــه 15 بهمن ماه 1400

⭕️ سخنرانی #بخشداری_مرکزی پیرانشهر قبل از خطبه های نماز جمعه در روستای بادین آباد پیران، بمناسبت ایام دهه مبارک فجر

⭕️ سخنرانی #بخشداری_مرکزی پیرانشهر قبل از خطبه های نماز جمعه در روستای بادین آباد پیران، بمناسبت ایام دهه مبارک فجر

‍ 🔖 جمعــه 15 بهمن ماه 1400 

⭕️ سخنرانی #بخشداری_مرکزی پیرانشهر قبل از خطبه های نماز جمعه در روستای بادین آباد پیران، بمناسبت ایام دهه مبارک فجر؛ 

▪️بخشدار مرکزی ضمن تبریک چهل و سومین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر و تشکر از دهیاران و شوراهای اسلامی و تعامل، هماهنگی و برادری اهالی محترم روستاها در سخنانی به اهداف و آرمانهای انقلاب پرداخت و بیان نمود که عزت و تعالی انسانها و خدمت به مردم از اهداف انقلاب بود که امروز بعد از گذشت 43 سال می توانیم آثار، نتایج و برکات این انقلاب را در کشورمان ایران اسلامی و شهرستان پیرانشهر  مشاهده کنیم.

   رسۆل نژاد" افزود: اگر بخواهیم انقلاب را در یک جمله تعریف کنیم باید بگوییم با ظهور و پیروزی انقلاب اسلامی ایران ذلت ایران به عزت اسلام مبدل گشت و در مقطع فعلی هم با هدایت های مقام معظم رهبری، مشارکت مردم و حرمت خون شهیدان، کشور جمهوری اسلامی ایران در اوج عزت و اقتدار قرار دارد البته رمز پیروزی انقلاب وحدت و اتحاد بود که امروز هم راهگشای همه مشکلات است. همچنین  با تأکید بر اینکه جهاد تبیین، رسالت همه مسئولان و مردم است باید واقعیت را درباره انقلاب و دوران گذشته به نسل جوان منتقل کرد. جوانان دوران پهلوی را ندیده و دشمنان دقیقاً از همین مقوله استفاده می‌کنند تا شبهه‌افکنی کنند که بر این اساس بیشترین جنایات در دوران طاغوت صورت گرفت لذا باید این واقعیت‌ها را به جوانان نسل امروز بیان کرد تا واقعیت‌ها را بدانند. 

بخشدار مرکزی در ادامه صحبت های خود با اشاره به اهمیت خدمت به مردم بیان کرد که در دهه فجر باید عملکرد ها به گوش مردم برسد تا مردم بدانند کارگزاران حکومت اسلامی  چه تلاشهایی انجام میدهند و از این رهگذر نشاط و امیدواری در مردم زنده شود. 

  نماینده عالی دولت در بخش مرکزی" با برشمردن پروژه های شاخص بخش مرکزی خاطرنشان کرد با حمایت های استاندار محترم و مردمی ، فرماندار فرهیخته، دلسوز و توانای شهرستان و تلاشهای مستمر نماینده مردم شریف پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی در مسیر پیشبرد و پیشرفت شهرستان خواهیم بود که در دهه مبارک فجر امسال شاهد افتتاح و کلنگ زنی 27 پروژه اولویت دار و ضروری در شهرستان و بخش مرکزی در حوزه های مختلف عمرانی، کشاورزی ،صنعتی و... باحضور مقامات استانی و شهرستانی خواهیم بود.