اطلاعیه سازمان هدفمندی یارانه :

🔴 *ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه برای افراد جدید و جامانده آغاز شد*

🔴 *ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه برای افراد جدید و جامانده آغاز شد*

#اطلاعیـــه///

  🔴 *ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه برای افراد جدید و جامانده آغاز شد*  سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها : 

♦️ سرپرستان خانوارهایی که تاکنون از گرفتن یارانه جامانده‌اند و یا متقاضی جدید دریافت یارانه هستند، ابتدا لازم است برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت نام خود کد دستوری # کد ملی*43857*4* را شماره گیری کنند و سپس با مراجعه به آدرس اینترنتی my.gov.ir نسبت به ثبت درخواست برقراری یارانه خانوار خود اقدام کنند. 

  ♦️ متقاضیان برای ثبت‌نام، نیازی به مراجعه حضوری به هیچ سازمانی(مخصوصآ فرمانداری) را ندارند. 

♦️ زمان ثبت‌نام از متقاضیان جدید یارانه و جامانده بر اساس آخرین رقم سمت راست کدملی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 27 و 28 اردیبهشت‌ماه 1401 برای اعداد زوج و همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه 29 و 30 اردیبهشت ماه 1401  برای اعداد فرد از طریق این درگاه است. 

♦️ درصورتی که این متقاضیان به هر دلیلی موفق به انجام ثبت‌نام در روزهای یادشده نشوند، می‌توانند در روز شنبه 31 اردیبهشت‌ و یکشنبه 1 خرداد ماه 1401  نسبت به ثبت‌نام خانوار خود اقدام کنند.

  ♦️ لازم به ذکر است ثبت‌نام پس از این تاریخ متوقف نخواهد شد و تاریخ جدید برای افرادی که در زمان مقرر موفق به ثبت‌نام نشوند، متعاقباً اعلام می‌شود. 

♦️ برای ثبت‌نام در اختیار داشتن شماره همراه بنام سرپرست خانوار، کدملی، کدپستی، تاریخ تولد و شماره شبا بانک مربوط به سرپرست خانوار ضروری است. 

♦️ پس از ثبت‌نام تمامی اطلاعات سرپرستان برای تعیین دهک به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال می‌شود که در صورت واجد شرایط بودن متقاضی، یارانه معوقه مطابق با دهک خانوار مربوطه از اردیبهشت‌ماه 1401 به‌حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود. 

♦️ افرادی که در مورد دهک‌بندی اعلام‌شده یا به قطع یارانه ابهامی دارند، کماکان باید از طریق آدرس اینترنتی hemayat.mcls.gov.ir وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست بازنگری خود را ثبت و پیگیری کنند. 

♦️ بر اساس این فراخوان، افرادی که در اردیبهشت‌ماه 1401 بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشمول دریافت یارانه قرارگرفته‌اند، نیازی به ثبت‌نام مجدد یا مراجعه به درگاه های اعلام‌شده ندارند.