جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری سال 98 در شهرستان پیرانشهر

جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری  سال 98 در شهرستان پیرانشهر
جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری سال 98 در شهرستان پیرانشهر

🔴جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری(سال ۹۸) در شهرستان پیرانشهر برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  فرمانداری،جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری در شهرستان پیرانشهر باحضور فرماندار،شهردار،مسئولین نظامی،انتظامی،روسای دانشگاه ها،ادارات زیربط و دیگر اعضای حاضر، در محل فرمانداری برگزار گردید

 

ترابی فرماندار پیرانشهر با اشاره به اهمیت برنامه ریزی مناسب برای برگزاری کنکور سراسری خاطر نشان کرد:

این رقابت آموزشی، سرنوشت دانش آموزان را بعد از سالها تلاش و کوشش رقم میزند و دانش‌آموز را وارد مرحله جدیدی از علم و دانش در مقطعی خاص می‌کند بنابراین از اهمیت بالایی برخوردار است

وی ادامه داد:باید شرایط طوری مهیا شود که همه دانش آموزان در این آزمون موفق باشند و با کسب امتیازات بالا بتوانند موفقیت در آزمون سراسری را برای شهرستان رقم بزنند.

نماینده عالی دولت اظهارداشت:

همه دست اندرکاران و دستگاههای عضو ستاد باید تمامی مسائل و حواشی برگزاری کنکور مثل محل برگزاری ، سیستم سرمایشی ،نظم و امنیت و… را مد نظر قرار داده تا این آزمون به بهترین شکل برگزار گردد.

وی در ادامه گفت:با محیطی مناسب و تهویه هوا در سالن، باید شاهد این باشیم که دانش آموزان با آرامش و دقت حواسشان متمرکز روی سوالات امتحان باشد.

این مقام مسؤول در پایان بر لزوم آمادگی دستگاههای مجری بویژه ادارات برق،شهرداری،نیروی انتظامی برای کنترل ترافیک مسیر و اورژانس در این آزمون تاکید کرد.

شایان ذکراست:تعداد داوطلبان شرکت کننده در شهرستان پیرانشهر، ۲۲۳۹نفر می باشد که ۱۰۸۱ نفر خانم و ۱۱۵۸ نفر آقا در ۳ حوزه امتحانی در رشته های (ریاضی و فنی،علوم انسانی،هنر،زبان های خارجی،علوم تجربی) به رقابت می پردازند.