پیام فرماندار پیرانشهر به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبر نگار

پیام فرماندار پیرانشهر به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبر نگار
فرماندارشهرستان پیرانشهر در پیامی 17 مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را گرامی داشت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ،ترابی در پیام خود به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار آورده است:

نامگذاری 17 مرداد ماه روز شهادت خبرنگار شهید " محمود صارمی " به عنوان روز خبرنگار فرصت ارزشمندی است برای پاسداشت و قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های بی‌دریغ خبرنگاران بیدار و آزاد اندیشی که زبان گویا و چشم بیدار جامعه‌اند. اندیشه سازان آگاه و دردمندی که در جهت تعالی افکار عمومی، روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه تلاش می کنند.

خبرنگاران به راستی وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و در سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه نقش به سزایی دارند و در بصیرت بخشی به جامعه و توسعه اجتماعی می توانند منشا خدمات بزرگی باشند.

خبرنگاران عزیز با آگاهی از حساسیت های رسالت خطیر و عظیم خبرنگاری ، صادقانه گام در مسیر روشنگری، معرفت افزایی و بیان حقایق نهاده و در راه تحقق این رسالت سترگ و پیامبرگونه خویش، از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نبوده و نیستند

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والا مقام محمود صارمی و سایر شهدای عرصه اطلاع رسانی و رسانه و  روز خبرنگار را به همه فعالین حوزه رسانه و خبرتبریک عرض مینمایم

                       ترابی

         فرماندار شهرستان پیرانشهر