تقدیر فرماندار از زحمات فداکارانه مردم در راستای ریشه کن کردن کرونا ویروس

تقدیر فرماندار از زحمات فداکارانه مردم در راستای ریشه کن کردن کرونا ویروس
فرماندار پیرانشهر از زحمات فداکارانه پرستاران،کادر پزشکی،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،منتخب مردم در مجلس یازدهم،مجمع خیرین سلامت،بخشداران و شهرداران،نیروهای نظامی،انتظامی و مردم نجیب و شریف شهرستان در مقابله با کرونا ویروس تقدیر و تشکر کرد

 

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به ریاست فرماندار و با حضور جمعی از مسئولین اجرایی و بهداشتی در محل سالن جلسات فرمانداری پیرانشهر برگزار شد.

✔"ترابی"فرماندار پیرانشهر در این جلسه با بیان اینکه محور‌های ورودی به شهرستان در حال کنترل است بیان کرد: در مبادی ورودی‌های شهرستان عملیات کنترل و پایش توسط نیرو‌های نظامی، انتظامی، بسیجیان، هلال احمر و شبکه بهداشت و درمان در حال اجراست و این اقدام با جدیت بیشتری تا عادی شدن شرایط ادامه خواهد داشت.

✔وی با تاکید بر این که باید موضوع مقابله با ویروس کرونا را جدی بگیریم افزود: مساله حفظ جان مردم و سلامت شهروندان باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

✔فرماندار پیرانشهر در ادامه از زحمات و اقدامات خیرین شهرستان که بصورت خودجوش به شهروندان در راستای رفع نیاز مردم و شهرستان و همچنین قشر آسیب پذیر اقدام نمودند تشکر و قدردانی نمود.

✔وی همچنین در این جلسه ابتدا از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به جهت تامین یک نیاز اساسی به شبکه بهداشت و درمان شهرستان بابت فراهم کردن دستگاه پورتال عکسبرداری و نیز با قدردانی از تلاشهای پرسنل شبکه بهداشت و کادر درمان که دلسوزانه در این شرایط دشوار خدمت رسانی کردند تشکر وقدردانی کرد و گفت:

این نیروهای خدوم مدافعان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند و احاد جامعه قدردان رشادت های آنان بوده و هست.

✔ترابی در ادامه ضمن تقدیر ویژه از همراهی مردم شهرستان در روز ۱۳ فروردین و رعایت فاصله گذاری و همچنین اطلاع رسانی فراگیر،مطلوب و به موقع رسانه ها در راستای این امر مهم  بسیار ستودنی دانست.

✔وی در پایان این جلسه متذکر شد که طبق دستورالعمل، ادارات برابر دستورات باید افراد و مراجعه کنندگان را راهنمایی کنند.