🔹برگزاری جلسه بررسی و مانع زدایی از جذب سرمایه گذاری با حضور استاندار آذربایجان غربی در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان

🔺یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها؛  

بررسی طرح ایجاد واحد کنستانتره سنگ آهن تکاب در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی

   🔹سیزدهمین یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها؛ با موضوع بررسی موانع و مشکلات سرمایه‌گذاری با حضور نماینده معدن سنگ آهن قنریجه تکاب و مسئولان دستگاه‌های اجرایی مجوز دهنده سرمایه‌گذاری در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی برگزار شد. 

🔹در این جلسه که درخواست سرمایه‌گذاری برای ایجاد یک واحد تولید کنستانتره سنگ آهن با ظرفیت سالانه 300 هزار تن و با سرمایه 500 میلیارد تومان موردبررسی قرار گرفت، محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی خواستار حل‌وفصل مشکلات این سرمایه‌گذار با سازمان محیط‌زیست کشور و میراث فرهنگی و ایجاد بسترهای قانونی لازم برای راه‌اندازی این واحد بزرگ تولیدی با اشتغال‌زایی مستقیم بیش از ٢٠٠ نفر در استان شد. 

🔹استاندار آذربایجان‌غربی همچنین خواستار تعیین فوری عرصه و حریم آثار و سایت‌های تاریخی استان برای کاهش موانع در واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران واقعی استان شد. 

🔹معتمدیان در ادامه خواستار مدیریت و انسجام در صدور اسناد هویتی اراضی کشاورزی سطح استان آذربایجان‌غربی شد. 

🔹در همین نشست معاون استاندار و سایر مدیران کل و مسئولان دستگاه‌های مربوطه نیز در بحث تسهیل و تسریع صدور مجوزهای لازم ازجمله در بحث واگذاری زمین لازم برای عملیات تولیدی کنستانتره و سایر مسایل و مشکلات مطروحه در جلسه قول مساعد دادند.