برگزاری جلسه هماهنگی طرح امکان سنجی و پرداخت تسهیلات اشتغال زائی بنیاد برکت در  روستاهای پیرانشهر

برگزاری جلسه هماهنگی طرح امکان سنجی و پرداخت تسهیلات اشتغال زائی بنیاد برکت در  روستاهای پیرانشهر
_ جلسه هماهنگی و تشریح طرح بنیاد برکت با ریاست "ترابی" فرماندار شهرستان پیرانشهر و با حضور مسئولان ادارات مرتبط و نمایندگان بنیاد برکت با هدف ایجاد طرح‌های اشتغال زائی در روستاهای شهرستان پیرانشهر در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

 

تشریح جلسه هماهنگی طرح امکان سنجی و پرداخت تسهیلات اشتغال زائی بنیاد برکت در روستاهای پیرانشهر

➖به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر،

" ترابی" فرماندار شهرستان در این جلسه با اشاره به مشکل بیکاری مرزنشینان، اقشار آسیب پذیر و افراد نیازمند و محروم بعنوان یکی از مهمترین مشکلات شهرستان اظهار داشت: پیرانشهر پتانسیل‌های فراوانی در زمینه کشاورزی، دامداری، صنایع دستی، صنعتی،زنبورداری، شیلات و ... دارد و پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به مشاغل خرد در زمینه‌های مذکور می‌تواند تأثیر بسزایی در ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری آنها در شهرستان ایفا نماید.

_ ترابی گفت: طرح بنیاد برکت با هدف ایجاد طرح‌های اشتغالزایی روستایی و توسعه مناطق محروم  در روستاهای بالای ۵۰ خانوار با ایجاد اشتغال و توانمندسازی ساکنان آن اجرا می‌شود.

وی همکاری بخشداران و دهیاران روستاهای هدف را لازمه اجرای این طرح دانست و تأکید کرد: بخشداران و دهیاران با در نظر گرفتن الزامات و دستورالعمل‌های طرح مذکور، اهتمام جدی را با تسهیلگر بنیاد برکت داشته باشند و در اجرای طرح سحاب بنیاد برکت و توانمندسازی روستائیان همکاری کنند.