پیام استاندار آذربایجان غربی بمناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط‌عمومی

پیام استاندار آذربایجان غربی بمناسبت  27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط‌عمومی

  بسم الله الرحمن الرحیم 

🔹روابط عمومی پویا را در عصری که پیشبرد اهداف مبتنی بر تبادل اطلاعات و ایجاد ارتباطات است، مهره کلیدی می دانیم و معتقدیم کارکرد امروزین این هنر هشتم فراتر از بیان عملکرد دستگاههای اجرایی به مردم است. به فراخور اطلاع یابی، اطلاع شناسی و اطلاع رسانی این ظرفیت مهم باید بتواند در جنگ شناختی که دشمن بویژه در فضای مجازی راه انداخته پیروز میدان باشد. 

🔹روابط عمومی ها با اطلاع رسانی مسئولانه می توانند در بازسازی امید و اعتماد مردم، ارتقای سرمایه اجتماعی، مشارکت عمومی و نشاط اجتماعی بسیار موثر واقع شوند. مرکز ثقل جهاد تبیین در برهم زدن آرایش جنگی دشمن که امید و اعتماد ملی را نشانه رفته نقش مهمی برعهده دارد. 

🔹ضمن ارج نهادن به زحمات و خدمات تلاشگران وکنشگران عرصه اطلاع رسانی و روابط عمومی  و تاکید بر این نکته مهم که باید مدیران و متولیان امر توجه ویژه به این حوزه داشته باشند، این روز ارزشمند را به همه نیروهای متعهد، متخصص و تلاشگر روابط عمومی تبریک عرض می‌نمایم.  

🔹امید است در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» مزین شده است روابط عمومی به عنوان یکی از ارکان مهم تاثیرگذار در امر اطلاع رسانی و امیدآفرینی، بتواند بیش از پیش در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کند. انشالله   محمدصادق معتمدیان  استاندار آذربایجان غربی