جلسه ستاد ساماندهی و مقابله با ویروس کرونا...

جلسه ستاد ساماندهی و مقابله با ویروس کرونا...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پیرانشهر؛ جلسه ستاد ساماندهی و مقابله با ویروس کرونا در پیرانشهر به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران،شهرداران،فرمانده هان نظامی،انتظامی و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد.

 

این جلسه که با محوریت محدودیت های اعمال شده،ترددها،ارتباطات و تصمیمات اتخاذ شده مرتبط در این خصوص جهت مقابله با ویروس کرونا در شهرستان تشکیل گردید.

ابتدا گزارشی از مجموعه اقدامات صورت گرفته و برخوردبا متخلفان توسط مسئولین ارائه و فرماندار نسبت به اجرا و نظارت های مستمر و لازم در این خصوص تا پایان زمان مقرر شده تاکید کرد.

ترابی فرماندار پیرانشهر در این جلسه با تاکید بر اینکه محدودیت های اعمال شده می بایست با جدیت هر چه تمام، پیگیری و اجرایی شوند و با افرادیکه در رابطه با ابتلای ویروس کرونا سهل انگار و بی توجه هستند و جان خود و دیگر شهروندان را به خطر می اندازند برخورد قانونی و جدی صورت بگیرد، در ادامه افزود: طبق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا برخی محدودیت ها و تعطیلی ها تا زمان مقرر ادامه خواهد داشت لذا از مسئولین مرتبط انتظار می رود در خصوص انجام این مصوبه نهایت تلاش و اهتمام خود را بکار بگیرند تا به تدریج شاهد کاهش آمار مبتلایان به این ویروس کشنده باشیم.

مقام عالی شهرستان از کادر درمانی،پزشکی و پرستاری شهرستان که با فداکاری شبانه روزی و مسئولیت پذیری هر چه تمام به درمان بیماران در مراکز بهداشتی می پردازند تقدیر و تشکر نمود.

 وی ضمن خدا قوت  و خسته نباشید به نیروهای نظامی و انتظامی خاطرنشان کرد: همچنان انتظار داریم مسئولین مرتبط با دقت و سرعت وظایف خود را انجام دهند و مردم نیز با در خانه ماندن و رعایت موارد بهداشتی به بهبود شرایط کمک کنند