پیام فرماندار پیرانشهر

پیام فرماندار پیرانشهر
پیام فرماندار شهرستان پیرانشهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی

برخورداری از امنیت در زندگی اجتماعی، از آرمان‌های دیرین بشری است و نیروی انتظامی در نظام مقدس جمهوری اسلامی تامین‌کننده بخش عمده ای از امنیت کشور است. این رسالت خطیر موجب شده تا نام نیروی انتظامی با مفهوم مهم امنیت عجین شده و هر جا سخن از امنیت و اقتدار باشد، نام این نیروی پرافتخار، همچون نگینی تابناک و به عنوان سروش امنیت و آسایش خاطر بدرخشد.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران امروز با استعانت از خداوند متعال و بهره‌مندی از رهنمودهای معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و تحت فرماندهی مقام معظم کل قوا آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) و با پشتیبانی و حمایت بی‌دریغ ملت بیدار و همیشه در صحنه و تعامل سازنده و همکاری صمیمانه با دیگر قوای مسلح کشور، به عنوان مظهر اقتدار و رحمت نظام و دژ مستحکم امنیتی کشور در برابر مجرمان و قانون شکنان عرض اندام می‌کند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جان برکف عرصه نظم و امنیت، فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به تمام فرماندهان و کارکنان تلاشگر نیروی انتظامی و فرماندهان و کارکنان غیور شهرستان پیرانشهر، تبریک عرض کرده، توفیقات روز افزون همه عزیزان را در راه انجام وظایف و رسالت‌های محوله، از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

                سید علی ترابی

       فرماندار شهرستان پیرانشهر