همزمان با گرامیداشت #هفته_دولت انجام شد

همزمان با گرامیداشت #هفته_دولت انجام شد
🔸برگزاری جلسه برنامه ریزی و  هماهنگی گرامیداشت هفته دولت در شهرستان پیرانشهر/ فرماندار پیرانشهر: 75طرح عمرانی، خدماتی، آموزشی، ورزشی،  کشاورزی و تولیدی با اعتباری بالغ بر 170 میلیارد تومان در شهرستان پیرانشهر به بهره برداری خواهند رسید.

 

 

 

 

✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم گرامیداشت هفته دولت امروز به ریاست «ترابی» فرماندار پیرانشهر، رؤسا و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

_ " ترابی" فرماندار پیرانشهر در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت : هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به نحو مطلوب تری در جامعه انعکاس یابد ، از این رو می طلبد برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم تا خروجی مناسبی حاصل شود

_ مقام عالی شهرستان از افتتاح و بهره برداری تعداد ۷۵ طرح عمرانی،خدماتی،تولیدی،ورزسی و .. با اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیارد تومان و همچنین آیین کلنگ زنی تعداد ۷ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۷٫۶ میلیارد تومان در هفته دولت امسال خبر داد.

_ وی افزود:  برنامه های این هفته باید با رویکردهای اجتماعی وفرهنگی با مشارکت گسترده مردم عزیز شهرستان در شهر و روستاها برگزار شود تا مردم با خدمات مجموعه نظام بهتر آشنا شوند و مسئولان اجرایی هم در بخش های مختلف خود باید اقدامات و طرح های اجرایی خود را به اطلاع مردم برسانند.

در ادامه اعضاء و مسئولان دستگاهای اجرایی حاضر در جلسه، پیرامون برنامه‌های اجرایی خود در هفته دولت پیشنهادات خود را ارائه و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.