برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پیرانشهر با ریاست مهندس کاک درویشی فرماندار شهرستان

برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پیرانشهر با ریاست مهندس کاک درویشی فرماندار شهرستان

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیرانشهر ، امروز سه‌شنبه 17 خرداد ماه سال جاری، جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پیرانشهر با ریاست مهندس کاک درویشی فرماندار پیرانشهر و اعضای ستاد تنظیم بازار در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان پیرانشهر برگزار گردید.

در این جلسه فرماندار شهرستان بر موارد زیر تاکید کرد:

بازرسی ها در بازار تشدید شود/ با نانوایی های متخلف به صورت جدی برخورد قانونی صورت گیرد/ تفاوت قیمت بعضی از اقلام در اصناف سطح شهر محسوس است/ اصنافی که قیمت ها را سرخورد بالا می‌کشند پلمپ شوند

 

فرماندار شهرستان پیرانشهر در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پیرانشهر ضمن انتقاد از تفاوت بعضی از اقلام در بازار پیرانشهر گفت: گزارشات فراوانی از سوی مردم و رسانه ها در رابطه با تفاوت قیمت ها در بعضی از صنوف دریافت شده است که همین امر گلایه های فراوانی را از سوی شهروندان به دنبال داشته است،‌ و این له هیچ عنوان قابل قبول نیست. 

 

مهندس کاک درویشی افزود: دستگاه های متولی ناظر بر بازار و قیمت ها باید ضمن تشدید بازرسی ها بدون اغماض با متخلفین برخورد نمایند.

 

فرماندار شهرستان پیرانشهر خاطر نشان کرد: دستگاه‌های متولی موظف هستند کمبودها و نیازهای مردم را شریف را شناسایی و ضمن گزارش به مقامات بالا در راستای تأمین اقلام مورد نیاز اقدام نمایند. 

 

مهندس کاک درویشی فرماندار شهرستان پیرانشهر در این جلسه بر ادامه روند توزیع اقلام تنظیم بازار در محلات کم برخوردار و حاشیه شهر تاکید کردند. 

 

فرماندار پیرانشهر اضافه کرد: وجود صف ها در نانوایی های سطح شهرستان قابل قبول نیست و نانوایی ها تمام سهیمه آرد خود را به نان تبدیل و به شهروندان عرضه نمایند، بازرسی ها از نانوانی های سطح شهرستان به صورت مستمر و روزانه انجام می‌شود و در همین راستا نیز تا کنون چند نانوایی متخلف پلمپ شده‌اند.