برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کنکور سراسری(سال۹۹) درشهرستان پیرانشهر

برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کنکور سراسری(سال۹۹) درشهرستان پیرانشهر
✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر،جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری کنکور سراسری(سال۹۹) درشهرستان پیرانشهر  به ریاست  "تــرابی" فرماندار پیرانشهر، مسئولین نظامی و انتظامی، رؤسای ادارات زیربط در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید

 

 

🔸تشریح جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری کنکور سراسری(سال ۹۹) در شهرستان پیرانشهر:

 

 

_ در این جلسه ابتدا "حمزه حاجی"، رئیس دانشگاه پیام نور پیرانشهر ضمن تأکید به همکاری تمامی نهادها برای برگزاری این رویداد مهم ملی ( کنکور سراسری) خاطر نشان کرد: امسال تعداد ۲۵۱۹ داوطلب کنکور سراسری در شهرستان پیرانشهر وجود دارد که تعداد ۱۱۲۲ داوطلب در رشته تجربی به رقابت می‌پردازند.

_"ترابی"، فرماندار پیرانشهر نیز با اشاره به اهمیت برنامه ریزی مناسب برای برگزاری کنکور سراسری خاطر نشان کرد: این رقابت آموزشی، سرنوشت دانش آموزان را بعد از سالها تلاش و کوشش رقم میزند و دانش‌آموز را وارد مرحله جدیدی از علم و دانش در مقطعی خاص می‌کند بنابراین از اهمیت بالایی برخوردار است

_ وی ادامه داد: باید شرایط طوری مهیا شود که همه دانش آموزان در این آزمون موفق باشند و با کسب امتیازات بالا بتوانند موفقیت در آزمون سراسری را برای خود، خانواده و شهرستان پیرانشهر رقم بزنند.

_ فرماندار پیرانشهر خاطرنشان کرد: همه دست اندرکاران و دستگاههای عضو ستاد باید تمامی مسائل و حواشی برگزاری کنکور از جمله: محل برگزاری، سیستم سرمایشی ،نظم و امنیت، رعایت پروتکل های بهداشتی، ایجاد فضای امن و آرام و ... را مد نظر قرار داده تا این آزمون به بهترین شکل برگزار گردد.

_ "ترابی" در پایان جلسه بر لزوم آمادگی دستگاههای مجری بویژه ادارات: ورزش و جوانان، دانشگاه ها، آموزش و پرورش، آب و فاضلاب، برق، شهرداری، نیروی انتظامی، اورژانس، بهداشت و درمان، آتش‌ نشانی، سازمات حمل و نقل عمومی و... در این رویداد مهم تاکید کرد.