🔴برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت روز جهانی قدس در شهرستان پیرانشهر

. _ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری: ▪️راهپیمایی روز جهانی قدس از مبادی تعیین شده در شهرستان پیرانشهر برگزار خواهد شد. 

✍امروز سه شنبه 6 اردیبهشت‌ماه سالجاری، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت روز جهانی قدس به ریاست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری پیرانشهر و با حضور اعضای شورای هماهنگی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. 

منگور کردستانی" معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری پیرانشهر؛ طی این جلسه یادآور شد: با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و پس از دو سال محدودیتهای این بیماری، امسال راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس از مبادی تعیین شده شهر پیرانشهر برگزار خواهد شد و یقینا مردم بصیر بار دیگر حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کرده و رژیم غاصب صهیونیست و اربابان آمریکایی او را محکوم خواهند کرد. 

وی با بیان اینکه کلیه دستگاههای اجرای ونهادهای فرهنگی شهرستان باید برای برگزاری این روز تاریخی هماهنگ باشند تاکید کرد و گفت: به منظور باشکوه برگزار کردن روز قدس در شهرستان پیرانشهر نیازمند یک برنامه ریزی لازم وهماهنگ بوده وبا تشکیل کمیته های برگزاری روز قدس در شهرستان، زمینه را برای حضور پرشور ودشمن شکن مردم شهرستان فراهم نمائیم.