برگزاری جلسه بررسی وضعیت آموزش عالی شهرستان پیرانشهر در دانشگاه پیام نور

برگزاری جلسه بررسی وضعیت آموزش عالی شهرستان پیرانشهر در دانشگاه پیام نور

 

🔺 به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز پیرانشهر؛ امروز پنج شنبه 5 خردادماه 1401؛ با ریاست مهندس کاک درویشی؛ فرماندار پیرانشهر، رئیس و اعضای شورای شهر، شهردار و رئیس دانشگاه پیام نور، جلسه ای به منظور بررسی وضعیت آموزش عالی شهرستان پیرانشهر در محل دانشگاه پیام نور برگزار گردید.

 

🔹 در ابتدای این جلسه، دکتر حاجی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز پیرانشهر، نخست گزارشی از وضعیت آموزش عالی شهرستان بر اساس شاخص های ملی و استانی ارائه نمود و سپس به بیان مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور، اقدامات انجام شده در قالب "برنامه جامع توسعه دانشگاه پیام نور پیرانشهر" و راهکارهای رونق و توسعه این دانشگاه پرداخت.

 

🔸 مهندس کاک درویشی، فرماندار پیرانشهر نیز، در این جلسه با اشاره به اهمیت و تاثیرگذاری دانشگاه و نگاه ویژه به مسائل و نیازمندی های آن، در خصوص نحوه برآورده کردن نیازمندی ها و رفع مشکلات این دانشگاه پیشنهادات و راهکارهای مختلفی بویژه در خصوص جذب اعتبارات و سرمایه گذاری ارائه دادند و بر پیگیری آنها تاکید نمود.

 

🔹 شورای اسلامی شهر و شهردار پیرانشهر نیز، در این نشست ضمن اشاره به همکاری و مساعدت مستمر دانشگاه، در خصوص رفع برخی از مشکلات فعلی دانشگاه پیام نور قول مساعد دادند و بر همکاری و توجه بیش از پیش به مطالبات دانشگاهیان عزیز تاکید نمودند. بازدید از بخش های مختلف دانشگاه، پایان بخش این نشست بود.