پیام فرماندار پیرانشهر بمناسبت پنجم دی ماه

پیام فرماندار پیرانشهر بمناسبت پنجم دی ماه
پیام فرماندار پیرانشهر بمناسبت پنجم دی ماه

⬆⬅پیام فرماندار پیرانشهر به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی

 ارتقاء دانش و آگاهی عمومی از یک سو و نظارت دقیق مدیریت ها بر اجرای قوانین و ممانعت از عوامل خطرساز، به میزان قابل توجهی در کاهش اثرات بلایای طبیعی مؤثر خواهد بود. هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی فرصتی است تا از حوادث گذشته درس گرفته و از تجارب کنونی برای آینده برنامه ریزی داشته باشیم و بدانیم که که این حوادث آخرین حوادث شهرستان نخواهد بود و باید همیشه و در هر زمان آمادگی لازم برای مقابله با حوادث طبیعی در بین تمامی مسئولان، مدیران و مردم وجود داشته باشد.

 

گرامیداشت پنجم دی ماه به عنوان یکی از مناسبت های ملی و قابل تامل در این کشور است و اهمیت این روز بدین جهت بسیار حیاتی است که در زمینه آمادگی کامل جامعه در خصوص مقابله با بلایای طبیعی در کشور میتوان گام برداشت و باید از این جهت در راستای توسعه آموزش‌های مربوطه این بخش در سطح ملی اقدامات زیربنایی انجام شود .

  اینجانب با گرامیداشت " روز ملی ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی " ضمن قدردانی و تشکر از زحمات کلیه مسئولین و دست اندکاران  امید دارم با سیاستگذاری صحیح، برنامه ریزی اصولی و تعهد همگان شاهد شهرستانی ایمن، آماده و پاسخگو در برابر حوادث باشیم.

                             ترابی

                   فرماندار پیرانشهر