جلسه هماهنگی جهت برگزاری آزمون کنکور سراسری

جلسه هماهنگی  جهت برگزاری آزمون کنکور سراسری
فرماندار پیرانشهر در سومین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری آزمون سراسری در شهرستان پیـرانشهر: حفظ آرامش و سلامت دانش آموزان در اولویت قرار دارد / تمامی پیش بینی های لازم برای رعایت و اجرای پروتکلهای بهداشتی در تمام مراکز برگزاری آزمون سراسری در شهرستان پیرانشهر انجام شده است.

تشریح سومین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری کنکور سراسری(سال ۹۹) در شهرستان پیرانشهر به ریاست "تـرابی" فرماندار شهرستان پیرانشهر:

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، " ترابی" فرماندار پیرانشهر در این جلسه با اشاره به وجود شرایط خاص در آزمون سراسری امسال به خاطر شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: شرایط برگزاری کنکور امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا با سال های گذشته متفاوت است و حساسیت ویژه ای را می طلبد. قطعاً این آزمون با نظارت کامل کارشناسان بهداشت و رعایت دستورالعمل ها، موازین و پروتکل های بهداشتی در حوزه شهرستان برگزار می شود که در این راستا وظیفه سنگینی بر عهده ادارات متولی برگزاری مخصوصآ شبکه بهداشت و درمان در جهت نظارت بر محلولهای ضدعفونی و نظارت بر ضدعفونی محل های آزمون قبل و بعد از آزمون خواهد بود.

➖ وی افزود حفظ آرامش و سلامت دانش آموزان در اولویت قرار دارد و تمامی دست اندرکاران و دستگاههای اجرایی شهرستان تمام تلاش خود را بکار خواهند بست تا داوطلبین عزیز با آرامش خاطر بتوانند به سولات آزمون پاسخ دهند.

➖ دکتر حاجی رئیس دانشگاه پیام نور پیرانشهر نیز گفت: تمام پیش بینی های لازم از جمله ضد عفونی کامل محل آزمون، تهیه ماسک و مواد ضد عفونی کننده، تهویه مناسب سالن ها انجام شده است.

➖در ادامه جلسه دکتر کاسیان زاده رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان با اشاره به حساسیت ویژه برگزاری این آزمون گفت: تمامی  موارد از جمله رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و مواد ضد عفونی کننده استاندارد با نظارت کامل کارشناسان بهداشت صورت میگیرد.

➖ وی افزود: پیش بینی های لازم برای افراد مشکوک به کرونا نیز انجام خواهد شد و از داوطلبین مشکوک در اتاقی مجزا آزمون گرفته می شود.

⭕️ لازم به ذکر است داوطلبان آزمون در سطح شهرستان پیرانشهر در پنج مرکز(پیام نور، مدرسه حضرت زینب،صدوقی، ۹دی، احمدی روشن) به مدت ۴ روز به رقابت خواهند پرداخت