در سفر یکروزه فرماندار پیرانشهر

در سفر یکروزه فرماندار پیرانشهر
در سفر یکروزه،امروز چهارشنبه بیستم شهریور ماه،"ترابی"فرماندار پیرانشهر به اتفاق"خضری" نماینده مردم شهرستان های پیرانشهر،سردشت در مجلس شورای اسلامی،"ابراهیمی" بخشدار لاجان و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان در تعدادی از روستاهای بخش لاجان حضور پیدا کرده و ضمن بازدید از پروژه های عمرانی و خدماتی اجرا شده و در حال اجرا و همچنین یک واحد کارگاه تولیدی، مشکلات روستاها را بررسی و بر تسریع اتمام پروژه های نیمه تمام تاکید نمود

روستای گرگول سفلی

ضمن دیدار با شورای اسلامی و دهیار روستا دستورات لازم مبنی بر نصب علمک گاز با توجه به اتمام لوله گذاری و همچنین بهسازی خیابان ۱۶ متری صادر شد.

✅روستای گرگول علیا

بعد از دیدار با امام جماعت ، جمعی از معتمدین و اعضای شورای اسلامی ، از روند زیر سازی و آماده سازی جاده روستا جهت آسفالت بازدید بعمل آمد. در ادامه از کانال و مسیل های داخل روستا بازدید و مقرر گردید جهت مهار سیل و جلوگیری از هر گونه خسارات ، احداث سیل بند در بالادست روستا در برنامه کاری قرار گیرد.

✅روستای گرده بن

از کارگاه تولیدی  مازان تریلی سازنده انواع تریلی های تراکتور و تریلرهای ماشینی تیغه ، کفی ،چادری ، بغلدار وکمپرسی بازدید و ضمن تقدیر و تشکر از کارآفرینان روستا(برادران بهرامی ) که با حداقل امکانات با کیفیت ترین محصول را روانه بازار می کنند بر حمایت از بخش تولید و اشتغال زایی پایدار تاکید و مقرر گردید جهت توسعه کارگاه مذکور از طریق صندوق کارآفرینی امید تسهیلات مورد نیاز پرداخت شود.

✅روستای پسوه

بازدید از روند پیشرفت احداث دیوار ساحلی و همچنین آماده سازی معابر روستا جهت آسفالت.

✅در پایان بازدید از روستاهای فوق الذکر و باتوجه به مشکلات شهر لاجان که بعد از  الحاق دو روستای سروکانی واندیزه و افزایش محدوده خدماتی شهر بیشتر از قبل شده است، نشست هم اندیشی برای رفع مشکلات و ارائه راهکارهای لازم در محل سالن اجتماعات بخشداری لاجان برگزار شد