به ریاست فرماندار پیرانشهر و با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی و رؤسای ادارات مربوطه جلسه شورای فرهنگ عمومی برگزار شد

به ریاست فرماندار پیرانشهر و با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی و رؤسای ادارات مربوطه جلسه شورای فرهنگ عمومی برگزار شد
🔸مهمترین موارد مورد بحث و بررسی: ➖استفاده مسؤلین شهرستان از ظرفیت ها و پتانسیل های بالای فضای مجازی. ➖بررسی وضعیت فرهنگسرای شهرستان و واگذاری آن به بخش خصوصی. ➖نصب تندیس مشاعر در پارک ها و نامگذاری معابر عمومی(نصب تندیس استاد هیمن بزودی ...) ➖افزایش همایش ها و برنامه های آموزشی قرآن در ماه مبارک رمضان و ادامه آن در طول سال.

 

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیرانشهر با حضور فرماندار پیرانشهر، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و سایر مسئولین ادارات مربوطه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

🔸در این جلسه پس از ارائه گزارش کمال خرم، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیرانشهر در رابطه با اقدامات انجام شده در راستای برگزاری مراسمات قرآنی، فرهنگی، بومی و محلی، دکتر خدایاری، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آ‌.غ بر اهمیت فعالیتهای آموزشی، پژوهشی، ترویج و تبلیغی قرآن کریم در شهرستان پیرانشهر تاکید و در رابطه با نصب مجسمه مشاهیر و نام‌گذاری معابر عمومی در جلسه مذکور به بحث و گفتگو پرداختند.

🔸دکتر خدایاری در رابطه با فضای مجازی شهرستان اضافه کرد: با توجه به پتانسیل بالای  فضاهای مجازی، مسوولان شهرستان پیرانشهر می‌بایست از ظرفیت‌های فضای مجازی شهرستان پیرانشهر در تمامی زمینه‌ها استفاده نمایند.

🔸در ادامه فرماندار پیرانشهر نیز از فضای مجازی شهرستان بابت نشر محتویات قرانی تقدیر و تشکر نمود و از آنان درخواست کرد موضوعات قرانی را در کانال‌ها به نحو مطلوب نشر نمایند.

🔸در پایان این جلسه مقرر گردید، تندیس استاد #هیمن به ارتفاع ۵ متر که با هزینه ۱۵۰ ملیون تومان توسط شهرداری ساخته شده است در پل دانش ( کهنه‌خانه ) یا یکی از پارکهای شهر طی چند روز آینده نصب گردد.