بمناسبت هفـته دولت

ششمـیـــن روز از هفته دولت در شهرستان پیرانشـهر

 

 دیـدار و تقـدیر سرهنگ صلاحی، فرمانده نیروی انتظامی پیرانشهر از "سید علی ترابی" فرماندار شهرستان پیرانشهر

▫️با آغاز هفته دولت سرهنـگ صـلاحی؛ فرمانده نیروی انتـظامی پیرانـشهر به همراه پرسنل خود با حضور در محل دفــتر فرمانـدار شهرستان پیرانشهر ، ضمن دیدار با ‹ ترابی› مقام عالی دولت در شهرستان و عرض تبریک هفته دولت، گزارشی از برنامه ها و اقدامات نیروی انتظامی پیرانشهر را به فرماندار شهرستان ارائه داد.

در ادامه، با اهدای لوح سپاس از زحمات، تلاش ها و فعالیت های صورت گرفته مقام عالی دولت در طول سال و افتتاح پروژه های عمرانی هفته دولت در سطح شهرستان تقدیر بعمل آوردند.

دیـدار و تقـدیر سرهنگ نصیـری، فرمانده سپاه پاسداران پیرانشهر از "سید علی ترابی" فرماندار شهرستان پیرانشهر

▫️با آغاز هفته دولت؛ سرهنگ نصیری، فرمـانده سپاه پاسـداران پیرانـشهر به همراه پرسنل خود با حضور در محل دفتر فرماندار شهرستان پیرانشهر، ضمن دیدار با 

‹ ترابی› فرماندار  شهرستان و عرض تبریک هفته دولت، با اهدای لوح سپاس از زحمات، تلاش ها و فعالیت های صورت گرفته مقام عالی دولت در طول سال و افتتاح پروژه های عمرانی هفته دولت در سطح شهرستان تقدیر بعمل آوردند.

▫️افتتاح و بهره‌برداری از چاه های آب شرب روستای سوغانلوی جدید

▫️ با حضور فرماندار پیرانشهر، مسئولان آبفای استان، شورای اسلامی پیرانشهر، نیروهای نظامی و سایر مسئولین شهرستان پیرانشهر

_افتتاح و بهره‌برداری از چاه های آب شرب روستای سوغانلوی جدید با احداث ۵ حلقه چاه با اعتباری بالغ بر ۱۶٫۳۰۰٫۰۰۰۰٫۰۰۰ ریال  در ششمین روز از هفته دولت انجام گرفت، با بهره برداری از این طرح علاوه بر تامین آب شرب روستای سوغانلوی جدید، ۴۰ درصد از آب شرب شهر پیرانشهر  نیز تامین خواهد شد.

افتتاح و بهره برداری از شبکه آب شرب خیابان اندیشه پیرانشهر

▫️ با حضور فرماندار پیرانشهر، مسئولان آبفای استان، شهردار و شورای اسلامی پیرانشهر، نیروهای نظامی و سایر مسئولین شهرستان پیرانشهر

_افتتاح و بهره‌برداری شبکه آب شرب خیابان اندیشه پیرانشهر با اعتباری بالغ بر ۹٫۲۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال در ششمین روز از هفته دولت انجام گرفت، با بهره برداری از این طرح ۳۶۰ خانوار و ۱۸۰۰ نفر از نعمت آب شرب شهری برخوردار خواهند شد.

دیـدار و تقـدیر دکتر حمــزه حاجی، رئیس دانشگاه پـیام نور پیرانشهر بهمراه اساتید و انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه از "سید علی ترابی" فرماندار شهرستان پیرانشهر

▫️با آغاز هفته دولت؛ دکتر حمزه حاجی، رئیس مرکز دانشگاه پیـام نور پیرانـشهر به همراه اساتید، کارکنان، نمایندگان تشکلها و انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان با حضور در محل دفتر فرماندار شهرستان پیرانشهر، ضمن دیدار با ‹ترابی› فرماندار شهرستان و عرض تبریک هفته دولت، با اهدای لوح سپاس از زحمات، تلاش ها و فعالیت های صورت گرفته مقام عالی دولت در طول سال و هفته دولت در سطح شهرستان تقدیر بعمل آوردند.

 دیـدار و تقـدیر اعضای شورای اسلامی شهر و شهردارپیرانشهر از "سید علی ترابی" فرماندار شهرستان پیرانشهر

 

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر؛ در این دیدار که با حضور سعیدی شهردار پیرانشهر، رئیس و اعضای شورای شهر پیرانشهر در محل دفتر فرمانداری برگزار گردید، شهردار و اعضای شورا فرارسیدن هفته دولت را به «ترابی» فرماندار پیرانشهر و نماینده عالی دولت در شهرستان تبریک گفتند و برای ایشان آرزوی توفیق و سلامت نمودند.

 ▫️ترابی فرماندار شهرستان پیرانشهر در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و شهیدان رجایی و باهنر، تنها وظیفه مسئولان را در شرایط امروز کشور،  تلاش و خدمت بیشتر و حرکت در جهت بهبود اوضاع اقتصادی، معیشتی و افزایش تولید و اشتغال در جامعه دانستند و اظهار امیدواری کردند با وحدت و همکاری بین مسئولان می توانیم در جهت ارائه خدمت صادقانه به مردم و پیشرفت شهرستان پیش از پیش گام برداریم.

دیـدار و تقـدیر مـرادی، رئیس آموزش و پرورش پیرانشهر از "سید علی ترابی" فرماندار شهرستان پیرانشهر

▫️با آغاز هفته دولت؛ ابراهیم مرادی، رئیس آموزش و پرورش پیرانـشهر به همراه کارکنان خود با حضور در محل دفتر فرماندار شهرستان پیرانشهر، ضمن دیدار با 

‹ ترابی› فرماندار  شهرستان و عرض تبریک هفته دولت، با اهدای لوح سپاس از زحمات، تلاش ها و فعالیت های صورت گرفته مقام عالی دولت در طول سال و هفته دولت در سطح شهرستان تقدیر بعمل آوردند.

_فرماندار پیرانشهر در این دیدار تاکید کرد: جایگاه رفیع آموزش و پرورش می تواند در خدمت رسانی به مردم و کسب رضایت عموم نقش مثبت و موثری داشته باشد.

وی فلسفه وجودی آموزش و پرورش را رساندن انسان به کمال دانست و اظهار داشت: بایستی تلاش نماییم اهداف متعالی که خواسته مقام معظم رهبری و دولت محترم تدبیرو امید می باشد تحقق یابد.

« با حضور  دکتر حمــزه لو؛ مدیر کل راه و شهر سازی استان آذربایجان غربی انجام شد.

« بررسی وضعیت و مشکلات جاده های شهرستان پیرانشهر »

🔸 به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، امروز پنجشنبه ۶ شهریور ماه سالجاری، دکتر حمزه لو، مدیر کل راه و شهرسازی استان آذربابجان غربی ضمن حضور در شهرستان پیرانشهر و تشکیل جلسه بررسی وضعیت راههای شهرستان به ریاست فرماندار پیرانشهر از راههای مواصلاتی بازدید و مصوباتی اتخاذ کردند.

▫️مصوبات و بازدید های یک روزه مدیر کل راه و شهر ســازی با همراهی فرماندار پیرانشهر و مسئولان مربوطه حوزه راهداری شهرستان:

۱- بازدید از وضعیت پل زیر گذر خالدار محور پیرانشهر - نقده و صدور دستورکار اجرای آن

۲- بازدید از وضعیت پل زیر گذر رزگــاری و صدور دستور کار جهت تکمیل آن

۳- بازدید از روند اجرای دیوار حائل ارتش و پروژه چهار بانده ورودی شهر به طرف نقده و صدور دستور در جهت تسریع در اتمام کار

۴- صدور دستور جهت اتمام کار واریانت های  جاده پیرانشهر - سردشت  

اینفوگرافیک

| #ششمـین روز از هفته دولت در شهرستان پیرانشـهر |

گلنگ زنی پروژه ها و طرح های افتتاح شده در شهرستان پیرانشهر

[ اعتبارات هزینه شده در ششمـین روز از هفته دولت: ۲٫۵۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان]