🔴 عوارضات محلی شهرداری پیرانشهر برای سال1401 ثابت و بدون تغییر مصوب شد
جلسه شورای اسلامی شهر با موضوع بررسی تعرفه پیشنهادی عوارضات محلی شهرداری با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، معاون امور اداری، مالی و مسؤلین دایره درآمد شهرداری و تاکسیرانی در محل جلسات شورا برگزاری شد.
  • دوشنبه 13 دی 1400 ساعت 23:44
استاندار آذربایجان غربی عنوان کرد؛ نمایشگاه مجازی کتاب به کشور‌های همسایه معرفی شود
محمدصادق معتمدیان، برپایی منظم نمایشگاه کتاب، دعوت از ناشران برجسته و معرفی این ظرفیت مهم فرهنگی در دیگر نقاط کشور و حتی کشورهای همسایه از طریق تقویت ارتباطات فرهنگی و رسانه‌ای می‌تواند در توسعه و معرفی هر چه بیشتر نمایشگاه مجازی کتاب آذربایجان غربی مفید واقع شود.
  • دوشنبه 13 دی 1400 ساعت 23:38
🔴 مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیرانشهر انجام شد.
➖در این مراسم "#رحیم_تیموری" به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان پیرانشهر معرفی و از زحمات "#خانم_اثمر_محمودی" رئیس سابق اداره؛ تقدیر و تجلیل بعمل آمد.
  • دوشنبه 13 دی 1400 ساعت 14:33
⚫️ برگزاری مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سپهبد "حاج قاسم سلیمانی" و شهدای مقاومت در مصلی امام خمینی (ره) پیرانشهر
✍امروز دوشنبه 13 دیماه، مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سپهبد "حاج قاسم سلیمانی" و شهدای مقاومت، با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم ولایت مدار شهرستان پیرانشهر در مصلی این شهر برگزار گردید.
  • دوشنبه 13 دی 1400 ساعت 14:27
🔴 مدارس ابتدایی نوبت صبح و بعدازظهر دوشنبه تعطیل اعلام شد
▪️بنابراعلام آموزش و پرورش پیرانشهر، به علت بارش برف و برودت دما مدارس #ابتدایی شهر و روستا در شهرستان پیرانشهر در هر دو نوبت صبح و بعدازظهر امروز دوشنبه 13 دیماه تعطیل می‌باشد.
  • دوشنبه 13 دی 1400 ساعت 08:34
#اطلاعیه به اطلاع شهروندان عزیز می رساند:
▪️کلیه افراد 18 سال و بالاتر که هر نوع واکسن را در نوبت های اول و دوم دریافت کرده اند و حداقل 3 ماه از نوبت دوم آنها گذشته است می توانند جهت تزریق نوبت سوم واکسن به مراکز واکسیناسیون در سراسر استان مراجعه نمایند.
  • یکشنبه 12 دی 1400 ساعت 22:19
🔴 الزام ارائه کارت واکسیناسیون برای حضور کارمندان در ادارت
🔹 رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی،درمانی آذربایجان غربی گفت: ارائه کارت واکسیناسیون توسط پرسنل ادارات برای ورود به محل کار الزامی است و این فرایند در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با رصد کلیه واحدهای تابعه جاری است.
  • یکشنبه 12 دی 1400 ساعت 22:15
📷#عکس_نوشت ▪️فرماندار پیرانشهر در جلسه با تولیدکنندگان شهرستان؛
🔴 حمایت از تولید کنندگان؛ از اولویت کاری دولت سیزدهم است که توجه ویژه به واحد های تولیدی و صنعتی شهرستان و لزوم حمایت از آنها از برنامه های اصلی و حائز اهمیت فرمانداری می‌باشد
  • یکشنبه 12 دی 1400 ساعت 21:09
📷#عکس_نوشت ▪️فرماندار پیرانشهر در جلسه با تولیدکنندگان شهرستان؛
🔴احداث و راه اندازی فاز دوم شهرک صنعتی؛ نیاز اساسی شهرستان می‌باشد که مطالعات زیرساختی و رایزنی های مربوطه در جهت جانمایی و احداث آن در حال پیگیری‌ و انجام می‌باشد.
  • یکشنبه 12 دی 1400 ساعت 20:29
🔺 بررسی مشکلات و رفع موانع تولیدکنندگان شهرستان با حضور فرماندار پیرانشهر
🔸امروز یکشنبه 12 دیماه؛ جلسه بررسی مشکلات و رفع موانع با حضور فرماندار پیرانشهر و جمعی از تولید کنندگان شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.
  • یکشنبه 12 دی 1400 ساعت 20:05
<< < 9 10 11