باحضور مدیر کل فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی انجام شد.
▫️برگزاری جلسه بررسی ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان در بخش آموزش و مهارت های فنی حرفه ای به ریاست "ترابـی" فرماندار پیرانشهـر و با حضور مدیر کل فنی حرفه ای استان ،بخشداران بخش مرکزی،لاجان و رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان در محل دفتر فرمانداری؛
  • سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 ساعت 14:21
در راستای مبارزه با کرونا ویروس
با حضور فرماندار پیرانشهر انجام شد
  • سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 ساعت 14:18
جلسه شورای ترافیک شهرستان پیرانشهر به ریاست"ترابی"فرماندار پیرانشهر و دیگر اعضای مربوطه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
در اولین جلسه هماهنگی شورای ترافیک شهرستان در سال ۹۹ ، به منظور بررسی مصوبات قبلی،رفع مشکلات ترافیکی،حمل و نقل در سطح شهر و هم اندیشی در خصوص مسائل مربوط به شهرستان برگزار گردید.
  • سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 ساعت 13:19
مشکلات بخش مخابرات پیرانشهر مورد بررسی قرار گرفت
برگزاری جلسه بررسی مشکلات و نیازهای شهرستان پیرانشهر در بخش مخابراتی به ریاست "ترابـی" فرماندار پیرانشهـر و با حضور مدیر عامل شرکت مخابرات استان ،بخشداران بخش مرکزی و لاجان و رئیس اداره مخابرات شهرستان در محل دفتر فرمانداری؛
  • سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 ساعت 13:17
▫️تحویل جهیزیه های اهدایی طرح مقام معظم رهبری به زوجهای جوان در پیرانشهر
🔹آیین ارسال جهیزیه اهدایی طرح رهبر معظم انقلاب به زوج‎های جوان در پیرانشهر با حضور فرماندار پیرانشهر و مسئولین در محل محوطه سپاه برگزار شد
  • یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 ساعت 07:57
توزیع ۲۰۰۰ بسته معیشتی در راستای عمل به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی بین اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از شیوع کرونا در پیرانشهر
🔹فرماندار پیرانشهر با بیان اینکه این کمک‌ها در چند مرحله و تا پایان ماه مبارک رمضان بین خانواده‌های شناسایی شده توزیع خواهد شد گفت: سمن‌ها و موسسه‌های مردم نهاد استان و شهرستان در این زمینه فعال شده‌اند تا شرایط بحرانی کرونا آسیب کمتری به اقشار کم برخوردار وارد کند.
  • یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 ساعت 07:54
▫️نـهمیـن جلسه ستاد مبارزه با کرونـا شهرستـان پیرانشهـر
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیرانشهر، نهمین جلسه ستاد مبارزه با کرونا شهرستان پیرانشهر به ریاست " ترابی" فرماندار پیرانشهر و با حضور دیگر اعضای این ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
  • یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 ساعت 07:51
بمناسبت روز جمعیت هلال احمر
پیام سید علی ترابی فرماندار شهرستان پیرانشهر بمناسبت روز جمعیت هلال احمر
  • یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 ساعت 07:48
▫️برگزاری جلسه ستاد باز آفرینی شهری و تدوین و اجرای سند مشارکتی توسعه محله شین آباد.
➖ جلسه ستاد شهرستانی بازآفرینی شهری با محوریت بررسی و اجرای سند مشارکتی محله شین آباد، امروز پنجشنه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ در محل سالن اجتماعات فرمانداری به ریاست "ترابی" فرماندار پیرانشهر و کلیه اعضای ستاد شهرستان برگزار گردید.
  • یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 ساعت 07:46
نشست صمیمی و مشورتی فرماندار شهرستان پیرانشهر با اصحاب رسانه شهرستان؛
🔹" ترابی"فرماندار پیرانشهر ضمن قدردانی از تلاش‌های خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان به رسالت خبرنگاران اشاره کرد و گفت: رسالت خبرنگاران اطلاع رسانی و بیان واقعیات جامعه به صورت واقع بینانه است اما در صورتی که منافع کشور را به خطر نیاندازد. از دیگر رسالت های رسانه ها؛ آگاهی بخشی، فرهنگ سازی بین مردم و مسئولین و‌ روشنگری به اقشار مختلف جامعه است.
  • یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 ساعت 07:44