با حضور استاندار آذربایجان غربی؛ 🔺افتتاح و کلنگ زنی ۱۲۴ میلیارد تومان پروژه عمرانی تولیدی در شهرستان پیرانشهر
▫️در جریان سفر یکروزه استاندار آذربایجان غربی به شهرستان پیرانشهر با افتتاح و کلنگ زنی ۴ پروژه عمرانی و تولیدی به میزان ۱۲۴ میلیارد تومان برای ۱۰۰ نفر نیز فرصت شغلی ایجاد شد.
  • شنبه 19 مهر 1399 ساعت 08:35
پیام تبریک فرماندار شهرسـتان پیرانشهر به مناسبت گرامیـداشت "هفـــته نیـروی انتـظامـی"
پیام تبریک فرماندار شهرسـتان پیرانشهر به مناسبت گرامیـداشت "هفـــته نیـروی انتـظامـی"
  • یکشنبه 13 مهر 1399 ساعت 08:24
🔺بازدید فرماندار پیرانشهر از روند احداث مجتمع آموزشی ۲۴ کلاسه سمیه سبز واقع در کهنه خانه
▫️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر،امروز شنبه ۱۲مهر ماه، فرماندار پیرانشهر به همراه رئیس اداره آموزش و پرورش از روند ساخت مجتمع آموزشی۲۴ کلاسه سمیه سبز واقع در کهنه خانه بازدید بعمل آوردند. مجتمع آموزشی در حال ساخت ۲۴ کلاسه سمیه سبز واقع در کهنه خانه در زمینی به مساحت یک هکتار با همکاری آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز در حال اجرا می باشد.
  • یکشنبه 13 مهر 1399 ساعت 08:23
🔺بازدید فرماندار پیرانشهر به همراه مهندس حسین پور از منطقه شین‌آباد و بررسی مشکلات آب و فاضلاب این منطقه و پیگیری مطالبات مردمی
▫️ به گزارش روابط عمومی فرماندار پیرانشهر امروز پنجشنبه ۱۰ مهرماه سالجاری، فرماندار پیرانشهر به همراه مهندس حسین پور نماینده مردم شریف شهرستان های پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی ، رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار و رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان با حضور در منطقه شین‌آباد، مشکلات حوزه آب و فاضلاب این منطقه را بصورت میدانی بررسی کردند.
  • یکشنبه 13 مهر 1399 ساعت 08:22
🔺 دیدار فرماندار شهرستان پیرانشهر با مدیر کل گمرک تمرچین با محوریت بررسی نحوه راه اندازی سیستمی تبادل کالا با استفاده از کارت های مرزنشینان در بازارچه موقت غیر رسمی مرز تمرچین
▫️ در این دیدار ضمن بررسی آخرین وضعیت تبادل کالا با استفاده از کارت های مرزنشینان بصورت سیستمی و ثبت آماری، نحوه احراز هویت صاحبان کارت و چگونگی ترخیص و مبادله کالا در بازارچه موقت غیر رسمی مرز تمرچین مورد بحث و بررسی قــرار گرفت. ➖۹ مهرماه ۱۳۹۹
  • یکشنبه 13 مهر 1399 ساعت 08:21
‍ ‍ 🔺برگزاری چهارمین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران(مدیریت بحران) در سال ۱۳۹۹
➖ به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، امروز چهارشنه ۹ مهرماه سالجاری؛ چهارمین جلسه ستاد پیشگیری و هماهنگی فرماندهی مدیریت بحران به ریاست "ترابی" فرماندار پیرانشهر و اعضای فعال در ستاد برگزار گردید. ▫️در این جلسه بررسی مصوبات جلسات قبلی، کارگروه های تخصصی زلزله، سیل و مخاطرات آن در سطح شهرستان، ساخت و ساز غیر مجاز در مزارع و مراتع ملی در سطح شهر و روستاها و برنامه ریزی برگزاری مانور زلزله فرضی لحظه صفر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  • یکشنبه 13 مهر 1399 ساعت 08:19
⭕️برگزاری چهارمین جلسه شورای ترافیک شهرستان پیرانشهر در سال ۱۳۹۹
▫️امروز سه شنبه ۸ مهر ماه سال جاری، چهارمین جلسه هماهنگی شورای ترافیک شهرستان در سال ۹۹، با ریاست "ترابـی" فرماندار پیرانشهر و دیگر اعضای مربوطه با موضوعات بررسی مصوبات جلسات قبلی، درخواست های واصله مردم و مکاتبات اداری، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
  • یکشنبه 13 مهر 1399 ساعت 08:18
🔺دیدار با خانواده معظم شهدای روستای لیـگ بن
▫️در هفتمین روز از هفته دفاع مقدس و به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛ فرماندار پیرانشهر به همراه جانشین فرمانده سپاه، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران شهرستان، بخشدار لاجان و سایر مسئولین شهرستان از خانواده معظم شهدای روستای لیـگ بن دیدار بعمل آوردند.
  • پنج شنبه 10 مهر 1399 ساعت 08:19
▫️برگزاری بیست و سومین جلسه شهرستانی ستاد مدیریت و مبارز با کرونـا درشهرستان پیرانشهـر
➖به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیرانشهر، امروز یکشنبه ۶ مهرماه سال جاری، بیست سومین جلسه ستاد مدیریت و مبارزه با کرونادر شهرستان پیرانشهر با ریاست فرماندار پیرانشهر و با حضور سایر اعضای فعال ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
  • پنج شنبه 10 مهر 1399 ساعت 08:17
🔺تجلیل از ۱۸۵ مدافع سلامت شهرستان پیرانشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس
▫️در هفتمین روز از هفته دفاع مقدس، تجلیل از مدافعان سلامت شهرستان پیرانشهر به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور فرماندار پیرانشهر، جانشین سپاه انقلاب اسلامی شهرستان و مسئولین شبکه بهداشت - درمان و ادارات پیرانشهر در محل ساختمان شبکه بهداشت و درمان انجام گردید.
  • پنج شنبه 10 مهر 1399 ساعت 08:16