▫️برگزاری جلسه شورای زکات فطریه با حضور فرماندارشهرستان پیرانشهر در دفتر فرمانداری؛
🔹در این جلسه که با حضور رئیس ادارات: کمیته امداد،بهزیستی و نیروی انتظامی برگزار شد در ابتدای جلسه مسؤل ادارات دعوت شده  به ارائه گزارشی از عملکرد خود در زمینه های زکات و جمع آوری کمک های مردمی پرداختند.
  • چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 08:17
بهره برداری از کارگاه تولید ماسک سه لایه با اشتغال ۱۲ نفر در شهرستان پیرانشهر؛
➖کارگاه تولید ماسک سه لایه نیمه صنعتی با هدف اشتغال و توانمند سازی اقتصادی زنان شهرستان و رفع کمبودی ماسک در سطح شهرستان و منطقه با اعتباری بالغ بر ۳۸۰ میلیون تومان و ظرفیت تولید ۵ هزار عدد ماسک در روز  و اشتغال ۱۲ نفر با حضور فرماندار شهرستان پیرانشهر افتتاح شد.
  • چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 08:15
🔹 بازدید فرماندار شهرستان پیرانشهر از اداره تعاون روستائی شهرستان:
به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر؛ "ترابی" فرماندار شهرستان پیرانشهر از اداره تعاونی روستائی شهرستان بازدید و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.
  • چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 08:13
پیام سید علی ترابی فرماندار شهرستان پیرانشهر
بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
  • شنبه 27 اردیبهشت 1399 ساعت 08:41
پیام تسلیت فرماندار شهرستان پیرانشهر به مناسبت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع):
بسم الله الرحمن الرحیم  ➖مولای متقیان امام علی (ع) ، فرزند کعبه ، نخستین شهید محراب و حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است.مولی الموحدین علی بن ابیطالب(ع)، مظهر عدالت و مردانگی و حماسه آفرینی است که ملائک آسمانی بر دستان توانایش در خیبر ، خندق ، بدر و حنین بوسه می زنند
  • شنبه 27 اردیبهشت 1399 ساعت 08:38
پیــــام_تبریک
"سید علی ترابی" فرماندار شهرستان پیرانشهر در پیامی کسب رتبه اول استان در جهت بهبود فضای کسب و کار از بین ۳۱ استان کشور را به استاندار آذربایجان غربی " جناب آقای دکتر شهریاری" تبریک گفتند"
  • شنبه 27 اردیبهشت 1399 ساعت 08:36
به ریاست فرماندار پیرانشهر و با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی و رؤسای ادارات مربوطه جلسه شورای فرهنگ عمومی برگزار شد
🔸مهمترین موارد مورد بحث و بررسی: ➖استفاده مسؤلین شهرستان از ظرفیت ها و پتانسیل های بالای فضای مجازی. ➖بررسی وضعیت فرهنگسرای شهرستان و واگذاری آن به بخش خصوصی. ➖نصب تندیس مشاعر در پارک ها و نامگذاری معابر عمومی(نصب تندیس استاد هیمن بزودی ...) ➖افزایش همایش ها و برنامه های آموزشی قرآن در ماه مبارک رمضان و ادامه آن در طول سال.
  • شنبه 27 اردیبهشت 1399 ساعت 08:30
شورای مبارزه با مواد مخدر در پیرانشهر تشکیل شد
جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان پیرانشهر به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد
  • شنبه 27 اردیبهشت 1399 ساعت 08:27
حضور مدیرعامل آبفای استان در فرمانداری پیرانشهر
به ریاست فرماندار پیرانشهر و با حضور مدیر عامل شرکت آبفای استان آذربایجان غربی و رؤسای ادارات مربوطه :
  • شنبه 27 اردیبهشت 1399 ساعت 08:17
برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار در شهرستان پیرانشهر
دومین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پیرانشهر با حضور «ترابـی» فرماندار پیرانشهر،اسماعیلی معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری،بخشدار مرکزی، اداره صنعت، معدن و تجارت و سایر اعضا ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان پیرانشهر در روز سه شنبه، مورخ ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ برگزار گردید.
  • سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 ساعت 14:38
<< < 2 3 4 5 6 7