پیام فرماندار پیرانشهر بمناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر
سید علی ترابـی" فرماندار شهرستان پیرانشهر در پیامی خجسته میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختران را تبریک گفت:
  • سه شنبه 3 تیر 1399 ساعت 07:58
سید علی ترابـی" فرماندار شهرستان پیرانشهر طی پیامی هفته قوه قضائیه را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفت:
"و ان حکمت فاحکم بینهم بالقسط ان الله یحب المقسطین" “مائده آیه ۴۲“ هفته اول تیر ماه یادآور سالروز فاجعه جانسوز و دردناک شهادت شهید بهشتی و 72 تن از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی است که بنا به تجلیل از معمار بزرگ دستگاه قضایی کشور، هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است
  • سه شنبه 3 تیر 1399 ساعت 07:56
دیـدار و ملاقات حضوری مـردم با فرمانـدار شهرستـان پیرانشهـر
➖به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، در این دیدارها با رعایت پروتکل های بهداشتی به درخواستهای مراجعان که مشکلات خود را در زمینه های گوناگون مطرح کرده بودند رسیدگی شد و "ترابی" فرماندار شهرستان ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی را ارائه که موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع گردید.
  • سه شنبه 3 تیر 1399 ساعت 07:52
تاکید استاندار آذربایجانغربی:
واحدهای صنفی و تولیدی نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند
  • سه شنبه 3 تیر 1399 ساعت 07:49
🔸برگزاری دومین جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان پیرانشهر در سال ۱۳۹۹
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، دومین جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان با ریاست " ترابی" فرماندار پیرانشهر و با حضور اعضای شورا در سالن اجتماعات فرمانداری پیرانشهر برگزار گردید.
  • دوشنبه 2 تیر 1399 ساعت 08:01
دیدار "ترابـی" فرماندار پیرانشهر با مجموعه کارکنان اتاق اصناف پیرانشهر و تبریک روز ملی اصناف
▫️به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر،"ترابی" فرماندار پیرانشهر ضمن حضور در اتاق اصناف پیرانشهر با مجموعه کارکنان آن دیدار و بمناسبت ۱ تیرماه روز ملی اصناف، این روز را به رئیس اتاق اصناف، کارکنان، روسای اتحادیه‌ها و اصناف تبرک گفتند.
  • دوشنبه 2 تیر 1399 ساعت 07:58
پیام تبریک فرماندار پیرانشهر به مناسبت روز اصناف
فرماندار پیرانشهر در پیامی با تقدیر از اصناف و حضور موثر و مناسب صنوف در عرصه های مختلف، روز اصناف را به اصناف، بازاریان و فعالان این عرصه تبریک گفت.
  • یکشنبه 1 تیر 1399 ساعت 08:56
بازدید "ترابـی" فرماندار پیرانشهر به همراه مهندس کمال حسین پور از دانشگاه پیام نور واحد پیرانشهر و نشست با رئیس و کارکنان دانشگاه
▫️به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، " ترابی" فرماندار پیرانشهر به همراه مهندس حسین پور، نماینده مردم شریف شهرستانهای پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی؛ ضمن بازدید از قسمت های مختلف دانشگاه؛ نشستی با عنوان بررسی وضعیت و مشکلات دانشگاه در محل دانشگاه پیام نور پیرانشهر برگزار گردید.
  • یکشنبه 1 تیر 1399 ساعت 08:47
برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان پیرانشهر در سال ۱۳۹۹ :
▫️به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر،اولین جلسه شورای اداری شهرستان پیرانشهر در سال ۹۹  با حضور "حاج مامستا محمودی" امام جمعه شهرستان، "ترابی" فرماندار پیرانشهر، مهندس حسین پور؛ نماینده مردم شریف شهرستانهای پیرانشهروسردشت در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل آبفای استان، معاونت آب منطقه ای، مسؤلین نظامی ـ انتظامی و اعضای شورای اداری شهرستان  در محل سالن مجتمع فرهنگی هنری پیرانشهر برگزار گردید.
  • یکشنبه 1 تیر 1399 ساعت 08:37