📷#عکس_نوشت ▪️فرماندار شهرستان پیرانشهر در جلسه بررسی مسائل و مشکلات مرز رسمی تمرچین:
🔴 روان سازی مشکلات مردم؛ در مرز تمرچین باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 23:30
🔺بررسی مسائل و مشکلات مرز تمرچین با حضور فرماندار پیرانشهر؛
▪️امروز شنبه ۱۱ دیماه سالجاری، فرماندار پیرانشهر پس از بازدید میدانی از بخش های مختلف مرز تمرچین؛ به همراه مسؤلین مربوطه جهت بررسی مسائل و مشکلات مرز تمرچین در محل پایانه مرزی این شهرستان تشکیل جلسه دادند.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 22:30
🔻رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا
🔹ارز مورد نیاز برای تهیه و تامین دارو تخصیص یافته است 🔹نباید به هیچ عنوان گرانی دارو در کشور وجود داشته باشد
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 14:00
🔴 بازدید فرماندار پیرانشهر از مرز تمرچین
▪️امروز شنبه ۱۱ دیماه؛ فرماندار شهرستان پیرانشهر در جهت بررسی مسائل و مشکلات موجود در مرز تمرچین از قسمت های مختلف این مرز از جمله: تیر پارک ها، بازارچه مرزی، شرکت های مستقر در مرز، سرویس های ارزیابی گمرک، تجار و پیله وران، انبارهای وارداتی گمرک، وضعیت کارگران، ورود و خروج صادرات، پایانه مسافربری، بخش کرونا، شعبه بانک ملی مستقر در مرز، ساختمان تجاری گمرک و... بازدید بعمل آورد.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 13:00
🔴برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» در پیرانشهر
امروز پنج شنبه ۹ دیماه؛ مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» با حضور فرماندار پیرانشهر، مسئولین اداری، نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم شهرستان در سالن مجتمع فرهنگی هنری این شهر برگزار گردید.
  • پنج شنبه 9 دی 1400 ساعت 10:30
🔴 دیدار فرماندار شهرستان با خانواده های معظم شهداء بمناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی؛
▪️فرماندار پیرانشهر به همراه جمعی از مسؤلین شهرستان به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» با خانواده شهیدان "حمزه و نسرین طاها خلیفانی" شهیدان بمباران سال ۶۲ و "محمد و اسماعیل ملا" شهیدان بسیجی که در درگیری با گروهکهای ضد انقلاب به فیض بلند شهادت نائل آمدند دیدار کردند.
  • پنج شنبه 9 دی 1400 ساعت 08:59
‍ 🇮🇷 پیام فرماندار شهرستان پیرانشهر بمناسبت سالـــروز حماسه ۹ دی «دهه بصیرت »
"بسمه تعالی" حضور خودجوش و میلیونی ملتی که برای حفظ نظام اسلامی هیچ توطئه‌ای را بر نمی‌تابند و با حضوری ولایت محور روز‌های ماندگاری را در تاریخ ثبت می‌کنند و این امر نقطه تمایز انقلاب اسلامی ایران از سایر انقلاب‌ها و حکومت‌ها است.
  • پنج شنبه 9 دی 1400 ساعت 00:30
⚪ نُه دی در تاریخ ماند... سالروز حماسه ۹ دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، گرامی باد.
⚪ نُه دی در تاریخ ماند... سالروز حماسه ۹ دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، گرامی باد. "مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد."  ‹مقام معظم رهبری›
  • پنج شنبه 9 دی 1400 ساعت 00:30
🔺 تشریح امضای تفاهم نامه همکاری بین استانهای آذربایجان غربی و اربیل:
در این تفاهم نامه که در 14 بند به امضای استانداران آذربایجان غربی و اربیل رسید، دو طرف بر گسترش همکاریهای اقتصادی و تجاری تاکید کردند.
  • چهارشنبه 8 دی 1400 ساعت 13:00
🔴 برگزاری جلسه هیات های اندیشه ورز کارگروه بسیج سازندگی در شهرستان پیرانشهر
▪️امروز دوشنبه ۶ دیماه؛ دومین جلسه هیات های اندیشه ورز، کارگروه بسیج سازندگی به ریاست معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری، بخشداران مرکزی و لاجان، ادارات مرتبط و مسئولین بسیج سازندگی نواحی مختلف شهرستان برگزار شد.
  • دوشنبه 6 دی 1400 ساعت 13:00