برگزاری جلسه بررسی روند اجرایی پروژه‌های گازرسانی شهرستان پیرانشهر با حضور مدیر عامل شرکت گاز آستان آذربایجان غربی

برگزاری جلسه بررسی روند اجرایی پروژه‌های گازرسانی شهرستان پیرانشهر با حضور مدیر عامل شرکت گاز آستان آذربایجان غربی
➖به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیرانشهر، جلسه‌ بررسی روند اجرای پروژه‌های گازرسانی شهرستان پیرانشهر، با ریاست «ترابی» فرماندار شهرستان پیرانشهر و با حضور «مهندس حسین‌پور» نماینده مردم شریف و نجیب شهرستان های پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی، «شیخی» مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی و مدیران این شرکت، شهرداران، بخشداران مرکزی و لاجان، دهیاران و پیمانکاران پروژه‌های گازرسانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

 

 

فرماندار پیرانشهر در حاشیه برگزاری جلسه بررسی روند اجرایی پروژه های گازرسانی در شهرستان پیرانشهر گفت: امیدواریم با اجرای پروژه‌های حال حاضر، امسال شاهد انقلاب گازرسانی در این شهرستان باشیم.

➖وی با اشاره به پروژه‌های گازرسانی‌ روستایی، افزود: دهه فجر سال گذشته ۸ روستای محور کوپر را کلنگ‌زنی کردیم که اجرای آن آغاز شده و نیازمند تسریع در اجرای عملیات است و خط اصلی پروژه گازرسانی ۲۵ روستای محور هنگ‌آباد نیز شروع شده است که امید ما این است در موعد مقرر به اتمام‌ برسد.

➖وی همچنین با اشاره به لزوم نوسازی ایستگاه CGS این شهرستان، گفت: انتظار داریم این ایستگاه گاز که دستگاه‌های آن نیز خریداری شده، هر چه سریع‌تر تعویض شود تا در زمستان دیگر شاهد افت فشار گاز شهرستان نباشیم.

➖فرماندار پیرانشهر همچنین ابراز امیدواری کرد با مساعدت 'مهندس حسین پور' نماینده مردم شریف و نجیب شهرستانهای پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی و مذاکره وی با معارضین اراضی خط انتقال، مشکل گاز کارخانه آسفالت رفع شود.

➖ترابی در ادامه گفت: امیدواریم امسال حفرات داخلی شهر نیز تمام شود تا در داخل شهر با مشکلی در خدمات گاز به وجود نیاید.