🟢 پیرانشهر؛ به عنوان پیشانی مرزی غرب کشور، برای توسعه استان، کشور و جذب سرمایه گذار؛ نیازمند توجه ویژه است.
▪️خضر کاک درویشی" سرپرست جدید فرمانداری شهرستان پیرانشهر: 🟢 پیرانشهر؛ به عنوان پیشانی مرزی غرب کشور، برای توسعه استان، کشور و جذب سرمایه گذار؛ نیازمند توجه ویژه است.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 09:06
🔴 افتتاح مسکن مدد جویی بهزیستی در پیرانشهر
▪️بمناسبت روز جهانی معلولین؛ یک واحد مسکن مدد جویی تحت پوشش بهزیستی با حضور فرماندار پیرانشهر و مسئولین شهرستان افتتاح گردید.
  • شنبه 13 آذر 1400 ساعت 23:00
🔴 افتتاح مرکز آموزشی و توانبخشی معلولان جسمی ـ حرکتی در پیرانشهر؛
▪️بمناسبت روز جهانی معلولین؛ چهارمین مرکز آموزشی و توانبخشی معلولان جسمی و حرکتی پیرانشهر با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان با ظرفیت ۵۰ نفر و با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان با تسهیلات دولتی، توسط بخش خصوصی در محل مجتمع پزشکی فارابی این شهر افتتاح گردید.
  • شنبه 13 آذر 1400 ساعت 22:00
🔴 جلسه پیگیری و اقدام در جهت جمع آوری و کنترل سگهای بی صاحب در شهرستان پیرانشهر
🔸برابر دستور فرماندار شهرستان با بهره گیری از امکانات و ظرفیت های شبکه دامپزشکی و شهرداران پیرانشهر و لاجان در بازه زمانی مشخص و حداکثر یکماه با عزم راسخ و جهادی نسبت به جمع آوری وعقیم سازی سگ های بی صاحب در سطح شهرستان اقدام و گزارش عملکرد آن بصورت مستمر به فرمانداری منعکس گردد.
  • سه شنبه 9 آذر 1400 ساعت 20:30
🔴 عملیات زیر سازی و آسفالت معابر روستای قلعه تراش با اعتبار ۱/۵ میلیارد تومان در حال اجراست.
عملـیات زیر سـازی و آسـفالت معـابر روسـتای قلـعه تراش به طول ۶۰۰۰ متر مربع و اعتـباری بالـغ بر ۱/۵ میلیارد تومان با همـکاری بنـیاد مسکن انقلاب اسلامی و اعتبارات دهـیاری در حال اجرا می باشد.
  • سه شنبه 9 آذر 1400 ساعت 14:30
🔴 نشست مشورتی دهیاران بخش لاجان با حضور فرماندار شهرستان
نشست مشورتی دهیاران بخش لاجان در راستای بررسی مسائل و مشکلات روستاهای این بخش؛
  • دوشنبه 8 آذر 1400 ساعت 13:30
🟢 بازدید از روند احداث دیوار ساحلی روستای پسوه؛
فرماندار پیرانشهر بهمراه بخشدار لاجان و رئیس بنیاد مسکن شهرستان از روند احداث دیوار ساحلی روستای پسوه با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان و پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در جهت مهار خسارت های ناشی از وقوع سیل بازدید بعمل آوردند.
  • دوشنبه 8 آذر 1400 ساعت 09:22